Zapisz się na newsletter
Zadzwoń i zamów: +48 888 88 44 88 E-mail e-sklep@eyeforfashion.pl
menu
keyboard_backspace Menu
Biba

Biba

Biba to polska marka tworząca wysokiej jakości odzież wierzchnią. W asortymencie znajdują się niepowtarzalne modele kurtek, płaszczy oraz bezrękawników dla kobiet i mężczyzn. Są to m.in. kurtki wiosenne, jesienne oraz zimowe, kurtki przejściowe, puchowe i pikowane. W naszych kolekcjach nie brakuje również ponadczasowych długich płaszczy oraz modnych trenczy.

Tak szeroka gama produktów sprawia, że jesteśmy jednym z najchętniej wybieranym producentem odzieży wierzchniej wśród klientów.

Marka Biba posiada blisko 50 lat doświadczenia w tworzeniu odzieży wierzchniej. Wszystkie kolekcje marki są tworzone z wysokiej jakości, wyselekcjonowanych materiałów, a każdy etap produkcji jest pod pilnym okiem doświadczonych rzemieślników swojej specjalności w zakresie tworzenia odzieży wierzchniej. To wszystko sprawia, że są to kurtki i płaszcze, które służą przez wiele sezonów.

Misją marki Biba jest tworzenie wygodnej i funkcjonalnej odzieży wierzchniej dla kobiet i mężczyzn. Kolekcje dedykowane są osobom, które cenią jakość i komfort noszenia. Odzież wierzchnia marki Biba to gwarancja komfortu w każdej sytuacji i w każdych warunkach atmosferycznych.

0 - 0 z 0
navigate_beforenavigate_next
Filtry
Sortuj
shopping_basket Mój koszyk
favorite_border Ulubione