Zapisz się na newsletter
Zadzwoń i zamów: +48 888 88 44 88 E-mail e-sklep@eyeforfashion.pl
menu
keyboard_backspace Menu

Maseczki dla dorosłych

Obecna sytuacja związana z pandemią COVID-19 wymaga stosownej profilaktyki w postaci noszenia maseczki ochronnej na usta i nos. Dlatego w tej kategorii proponujemy produkty z wysokiej jakości materiałów, dostosowane do wielokrotnego użytku, zapewniające odpowiednią ochronę. Przy okazji udowadniamy, że maseczki ochronne mogą świetnie się prezentować! Nie ma wątpliwości, że w obecnych czasach maseczki ochronne na twarz dla dorosłych powinny stać się nieodłącznym elementem garderoby.

Zachowaj środki ostrożności

Kontakt z wirusem w przestrzeni publicznej to realne zagrożenie, które może dotyczyć każdego z nas, dlatego stosowanie się do zaleceń związanych z działaniami profilaktycznymi, szczególnie dotyczącymi noszenia maseczki ochronnej, jest niezwykle istotne. Doskonale zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji, dlatego przygotowaliśmy maseczki spełniający wszelkie kryteria przekładające się spełnienie aktualnych wymogów. Maseczki ochronne dla dorosłych nie stanowią stuprocentowej ochrony przed COVID-19, jednak pomagają w znacznym stopniu zmniejszyć ryzyko zachorowania. Zachęcamy do noszenia maseczek w trosce własne zdrowie i osób w otoczeniu.

Dopasuj maseczkę dla dorosłych do stylizacji!

Przygotowaliśmy szeroki wybór wzorów i kolorów, dzięki którym maseczki dla dorosłych nie tylko dobrze spełniają swoją funkcję, ale także wyglądają elegancko i są świetnym dodatkiem do stylizacji. Prezentują się na twarzy zdecydowanie korzystniej niż zwykle maseczki higieniczne. Oferujemy maseczki w pięknych wzorach dla kobiet i mężczyzn, jak również modele uniwersalne, pasujące do wielu stylizacji.

Nasze maski dla dorosłych zostały wyprodukowana w Polsce. Są starannie wykonane, świetnie przylegają do twarzy i wyróżniają się bardzo atrakcyjnym wyglądem. Ich noszenie jest komfortowe, nie powoduje ucisku czy podrażnień. Można je prać w wysokiej temperaturze i prasować, dzięki czemu są idealnymi maseczkami dla dorosłych wielokrotnego użytku. Dzięki nim zwiększysz swoje bezpieczeństwo i zachowasz modny wygląd!

Polecamy sprawdzić również środki do dezynfekcji i zestawy ochronne, dostępne w naszej ofercie.

0 - 0 z 0
navigate_beforenavigate_next
Filtry
Sortuj
shopping_basket Mój koszyk
favorite_border Ulubione