Zapisz się na newsletter
Zadzwoń i zamów: +48 888 88 44 88 E-mail e-sklep@eyeforfashion.pl
menu
keyboard_backspace Menu

Dobre, bo polskie! Co to oznacza dla Ciebie?

2018-05-07 12:20:00

W dzisiejszych czasach jednym z głównych wyróżników marki jest jakość produkowanej przez nią odzieży. Jak stosunkowo niewiele polskich firm Potis&Verso oraz L’AF zaliczają się pod tym względem do niekwestionowanej elity. Temat jakości ubrań powraca co kilka miesięcy niczym bumerang. Nie da się ukryć, że największy wpływ na nią ma lokalizacja zakładu produkcyjnego. Polskie i unijne rygorystyczne normy są stosunkowo często omijane poprzez szwalnie w krajach pozbawionych wszelakiej kontroli. My to zagadnienie znamy jedynie z opowiadań, bowiem wszystkie kolekcje marek Potis&Verso oraz L’AF szyte są tu u nas – pod Warszawą.

Moc tkwi w doświadczeniu

Dla Potis & Verso oraz L’AF kluczowe jest, by szyciem naszych ubrań zajmowały się osoby odpowiednio wykwalifikowane i doświadczone. Jest to wynikiem nie tylko wewnętrznych przekonań twórców marek L’AF i Potis & Verso, lecz także polskiego prawa, którego normy musimy spełniać. Sięgając po ubrania naszych brandów, zawsze masz pewność, że jakość produkcji i wykonania jest adekwatna do jakości tkaniny.

 Sprawdzone tkaniny i technologie
 
Lokując proces produkcji pod Warszawą, wybraliśmy pełną kontrolę. Dzięki temu doskonale wiemy, że wszystkie tkaniny, z których szyte są ubrania marek L’AF oraz Potis & Verso są najwyższej jakości, a wykorzystane do produkcji tkaniny spełniają rygorystyczne normy unijne. Nasi klienci nie muszą obawiać się niepożądanych reakcji skórnych, alergii czy oparzeń, ani tego, że koszula czy sweter stracą fason po pierwszym praniu.

Standardowa rozmiarówka a kształtna rzeczywistość

Szeroka gama dostępnych u nas fasonów uwzględnia rozmiary od 34 do 52, dzięki czemu każda kobieta znajdzie kreację, w której będzie nie tylko pięknie wyglądać, lecz także doskonale czuć. To lata praktyki i poznawania kobiecych wymiarów pozwoliły zaprojektować wachlarz rozmiarów, który dopasowany jest do sylwetek Polek.

 Krój i jakość – produkcja ubrań to sztuka

Ubrania sygnowane logo Potis & Verso oraz L’AF projektowane są przez artystów, dla których kobiece ciało nie ma żadnych tajemnic, trafiają następnie do doświadczonych specjalistów, którzy sztukę szycia opanowali do perfekcji. Tkaniny najwyższej klasy gwarantują z kolei, że odzież będzie doskonale prezentować nawet długo po zakupie.

 Jakość i uczciwość, czyli odpowiedzialność wobec klientów i partnerów

Jakość materiałów, z których wykonywane są ubrania marek Potis & Verso oraz L’AF, jest jednym z naszych największych powodów do dumy. Stawiamy na szlachetne tkaniny i dzianiny pochodzące z Włoch, Francji czy Hiszpanii. Przez ponad dwie dekady funkcjonowania na polskim rynku poznaliśmy dokładnie jego specyfikę oraz mechanizmy, którymi się kieruje. Szacunek wobec lokalnych partnerów zaowocował nawiązaniem wieloletnich relacji i wypracowaniem modelu działania odpowiadającego najwyższym standardom. Nasi projektanci i pracownicy regularnie odwiedzają najbardziej znaczące targi o tematyce modowej i dzięki temu pozostają na bieżąco z najgorętszymi trendami z całego świata, zmyślnie wplatając je w ponadczasową klasykę.

 Filozofię działań marek L’AF oraz Potis & Verso docenili autorzy strony www.polskamoda.pl, która promuje rodzimych twórców. Aby trafić na jej listę, należy spełnić wiele warunków, dlatego z radością wspominamy o tym fakcie. Wybór odzieży powstającej w polskich fabrykach wiąże się nie tylko z otrzymaniem doskonałej jakości produktu, który będzie długo służył, lecz także ze wsparciem lokalnego rynku.

shopping_basket Mój koszyk
favorite_border Ulubione