Zapisz się na newsletter
Zadzwoń i zamów: +48 888 88 44 88 E-mail e-sklep@eyeforfashion.pl
menu
keyboard_backspace Menu

W trosce o nas wszystkich - bezpieczna paczka

2020-03-20 12:20:00

Cieszymy się, że jesteście z nami! 
Staramy się dbać o nasze standardy na co dzień, ale w takich chwilach jak ta, musimy dołożyć wszelkich starań by zaoferować jeszcze bezpieczniejszą dostawę naszych produktów i obsługę klienta na najwyższym możliwym poziomie.

Oto wprowadzone przez nas środki:

1. Najwyższe standardy higieny obowiązujące w naszym magazynie. Dotyczy to również bezpiecznego pakowania zamawianych produktów. 

2. Opcja odbioru przesyłki w sklepie stacjonarnym zostaje tymczasowo zawieszona. Oferujemy DARMOWĄ DOSTAWĘ zamówień od 100 zł za pośrednictwem firm kurierskich, które wprowadziły dodatkowe środki ostrożności, żeby bezpiecznie dostarczać przesyłki. Jednocześnie zachęcamy do wybierania wygodnej formy dostawy do paczkomatów InPost.

3. Zalecamy dokonywanie zamówień opłaconych z góry za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl, PayPal lub przelewu bankowego.

4. Dla Waszej wygody wydłużony zostaje czas zwrotu towarów zakupionych w sklepie Eye For Fashion do 30 dni.

5. Rozumiemy, że w tej wyjątkowej sytuacji może powstać wiele pytań i wątpliwości, dlatego Nasz Dział Obsługi Klienta jest gotowy pomóc. Prosimy o kontakt pod numerem: +48 888 88 44 88 (pon-pt w godz. 9:00-17:00) oraz adresem e-mail e-sklep@eyeforfashion.pl

Dbajcie o siebie,
Zespół Eye For Fashion

shopping_basket Mój koszyk
favorite_border Ulubione