Zapisz się na newsletter
Zadzwoń i zamów: +48 888 88 44 88 E-mail e-sklep@eyeforfashion.pl
menu
keyboard_backspace Menu

Twój wybór ma znaczenie. Poznaj naszą eco dostawę!

2020-12-07 14:38:00

Każda podejmowana przez nas decyzja ma znaczenie. To jest nasza wolność i odpowiedzialność. To my mamy realny wpływ na to, jaki jest i jaki będzie świat – teraz i za kilka, kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat. Jesteśmy odpowiedzialni za naszą planetę. Razem. W Eye For Fashion doskonale to rozumiemy i dlatego zdecydowaliśmy się stopniowo wprowadzać rozwiązania mające na celu ochronę środowiska naturalnego. Wiemy też, że bycie „eko” dla każdego może oznaczać coś innego. Nie wszyscy są gotowi na życiową rewolucję, ale każda, chociażby najmniejsza zmiana nawyków ma realny wpływ na środowisko. Jaki? 

Bądź eko. To proste!

Jeżeli codziennie w trakcie mycia zębów nie zakręcasz wody, a robisz to przynajmniej dwa razy dzienne przez 2-3 minuty, to każdego dnia niepotrzebnie zużywasz 15 litrów wody. W ciągu miesiąca jest to 450 litrów, a przez rok – 5475 litrów! Tyle wody możesz zaoszczędzić bez żadnego wysiłku – wystarczy zakręcić kran.

To naprawdę może być takie proste. Nie musisz od razu zbierać deszczówki, mieć w domu kompostownika i ubierać się wyłącznie w second-handach. Możesz, zamiast kąpieli brać prysznic, gasić światło, wybierać energooszczędny sprzęt, zrezygnować z wody w plastikowych butelkach – kranówka naprawdę nadaje się do picia, jeśli wciąż masz wątpliwości, to zainwestuj w dzbanek filtrujący, a jak lubisz wodę gazowaną to w syfon. Sprawdzaj składy i pochodzenie rzeczy, które kupujesz. Biorąc kawę albo jedzenie na wynos, miej swój kubek lub pudełko. 

Coraz więcej takich rozwiązań eko jest szeroko dostępnych i nie wymaga od nas wielkiego wysiłku ani nakładów finansowych. Wbrew pozorom bycie ekologicznym, może też być ekonomiczne. Na pewno zauważyłaś, że po naszych miastach jeździ coraz więcej elektrycznych autobusów, taksówek i samochodów. Oczywiście inwestycja w auto na prąd to poważna decyzja, ale co powiesz na dostawę zamówienia takim samochodem?

Eco dostawa przez cały listopad

Elektryczne samochody to nasz pierwszy pomysł na wprowadzanie ekologicznych rozwiązań w Eye For Fashion. Dlaczego? Bo auta elektryczne nie emitują żadnych spalin! Oczywiście produkcja prądu, który pobierają, również wiąże się z emisją CO2, ale jazda takim samochodem pozwala zredukować ją o około 25% w stosunku do jazdy autem z silnikiem diesla. Nas to przekonuje!

Dlatego uruchamiamy dla naszych klientek wyjątkową ECO DOSTAWĘ! Akcja trwa od 2.11 do 30.11. Jak to działa? To proste. Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym i opłacając je do godziny 14:00, możesz wybrać opcję dostawy samochodem elektrycznym. Nasz kierowca przyjedzie do Ciebie jeszcze tego samego dnia po południu między 17:00, a 22:00. Jeżeli złożysz zamówienie po godzinie 14:00, to dostawa dotrze do Ciebie następnego dnia w godz. 17:00-22:00. Akcja trwa do końca listopada i na razie obejmie obszar Warszawy i okolic, dlatego przy składaniu zamówienia poprosimy Cię o podanie kodu pocztowego w celu weryfikacji adresu dostawy. 

 

Mniej plastiku – pakujemy w papier

Nasza przesyłka dotrze do Ciebie nie tylko samochodem elektrycznym, ale będzie też ekologicznie zapakowana. W całości zrezygnowaliśmy z plastikowych folii i torebek zastępując je eleganckimi kartonowymi pudełkami opatrzonymi naklejką z listkiem eco dostawy. Mała rzecz a cieszy! Uwaga: pamiętaj o zasadach segregacji i zużyty papier wrzuć do niebieskiego pojemnika.


Bezpieczeństwo przede wszystkim
 

Z naszą akcją startujemy w wyjątkowych okolicznościach. Wiemy, że teraz najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich, dlatego nasza przesyłka jest pakowana i dostarczana przy zachowaniu wszelkich standardów sanitarnych. Nasz kierowca będzie ubrany w maskę i rękawiczki, a jeśli wcześniej wyrazisz taką chęć i udzielisz nam zgody, to przesyłka zostanie bezkontaktowo pozostawiona pod Twoimi drzwiami. 

 

Razem zasadzimy las! 

I najlepsza wiadomość na koniec. Wybierając eco dostawę – sadzisz jedno drzewo! Od razu wiedzieliśmy, że środki z dostawy przeznaczymy na działania mające na celu ochronę środowiska naturalnego. Nasz wybór też był prosty – zdecydowaliśmy się na współpracę z Fundacją Aeris Futuro w ramach jej programu „Czas na las”. Jak to działa? Jedna opłacona eco dostawa, to jedno posadzone drzewo! Drzewa będą rzecz jasna sadzone na wiosnę. 

Poznaj więcej informacji o ECO DOSTAWIE

 

shopping_basket Mój koszyk
favorite_border Ulubione