Aktualności

Aneta Kręglicka projektantką mody!

Dodano: 16.02.2018

Debiutancka kolekcja Anety Kręglickiej x L’AF nosi nazwę MINIMAL. To dziesiątki strojów o niebanalnym stylu, które zachwycają elegancją, minimalistyczną formą i najwyższej jakości wykonaniem.

Najnowsza kolekcja marki L’AF już jest dostępna!

Dodano: 14.02.2018

Najnowsza wiosenno-letnia kolekcja marki L’AF nosi nazwę EMOTIONS. Bo emocje to żywioł, który nadaje życiu kolor, smak i sens. Kolekcja wyrosła z fascynacji tym żywiołem i jego niepowtarzalnym tańcem, który odbywa się w każdej z nas.

Kolekcja wiosna-lato 2018 marki Potis & Verso już dostępna

Dodano: 12.02.2018

Kolekcja na sezon wiosna-lato 2018 marki Potis & Verso jest już dostępna w naszych salonach oraz w sklepie internetowym. To dziesiątki ubrań eksponujących kobiecość, stworzonych z najwyższej jakości naturalnych tkanin, w których wygoda w harmonijny sposób splata się z elegancją.

L’AF - moda z duszą

Dodano: 07.02.2018

Zapraszamy do lektury wywiadu z Allą Scurą – główną projektantką autorskiej marki L’AF. Opowiada ona o swojej miłości do sztuki, drodze do mody i o pasji projektowania.

Agata Duda przekazuje swój kostium Potis & Verso na rzecz WOŚP

Dodano: 05.01.2018

Agata Duda przekazała na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swój zachwycający kostium w efektownym kolorze fuksji marki Potis & Verso.

Nasze projektantki na pokazie mody MMC

Dodano: 29.12.2017

Dwutygodnik „Flesz” przedstawił fotorelację z pokazu wiosenno-letniej kolekcji marki MMC, który odbył się jesienią tego roku w minimalistycznych wnętrzach warszawskiego Studia Las. Wśród licznych zaproszonych gości, między którymi znalazły się znane twarze ze świata mody, mediów i nie tylko, były także projektantki L’AF.