Aktualności

Aktorka Honorata Witańska w jesiennej stylizacji od L'AF

Dodano: 19.10.2020

Aktorka Honorata Witańska jesienną stylizację uzupełniła dwurzędową marynarką w kratę Leonie od marki L'AF. Do tego zestawu wybrała sweter z golfem w kolorze camel oraz klasyczne niebieskie jeansy.

Oryginalne okrycia wierzchnie od marki Urbancode London

Dodano: 19.10.2020

Przedstawiamy nowość w naszym sklepie internetowym - Urbancode London to brytyjska marka projektująca odzież damską z siedzibą w Londynie, znana z nowoczesnych projektów, kunsztu i wysokiej jakości.

Stylowe zimowe kurtki od marki District

Dodano: 01.10.2020

Przedstawiamy nowość w naszym sklepie internetowym - marka District to holenderska marka, która dostarcza kobietom wygodną, praktyczną i modną odzież wierzchnią. Kurtki stworzone z innowacyjnych tkanin i szczegółowych wykończeń zyskują coraz większe uznanie klientek w całej Europie.

Bluzy i sukienki z autorskimi nadrukami od marki Majbee

Dodano: 01.10.2020

Przedstawiamy nowość w naszym sklepie internetowym - Majbee to polska marka, która powstała z miłości do dobrego designu i doskonałej jakości. W swojej ofercie posiada między innymi bluzy i sukienki uszyte z niezwykle miękkiej dresówki.

Eleganckie płaszcze damskie od marki Milo

Dodano: 01.10.2020

Przedstawiamy nowość w naszym sklepie internetowym - marka Milo to doskonałej jakości, perfekcyjnie dopasowane wełniane płaszcze, stworzone z myślą o kobietach kochających wygodną modę w nowoczesnym i ponadczasowym stylu.

Honorata Witańska wybrała maseczkę ochronną od Potis & Verso

Dodano: 23.09.2020

W obecnej sytuacji szczególnie powinniśmy dbać o siebie i swoje bezpieczeństwo, między innymi nosząc maseczki ochronne. Aktorka Honorata Witańska zaufała marce Potis & Verso i wybrała stylową maseczkę wielokrotnego użytku wykonaną z delikatnego lnu z dekoracyjną koronką.