Aktualności

Premiera jesienno-zimowej kolekcji L’AF!

Dodano: 09.08.2018

Najnowsza jesienno-zimowa kolekcja L’AF na sezon 2018/19 nosi nazwę „Trzy Siostry”, nawiązując do wszechstronnej stylistyki kreacji, które się w niej znalazły. To dziesiątki strojów zgodnych na najbardziej aktualnymi trendami mody światowej, w których każda kobieta wyrazi swoją duszę.

Nowa jesienno-zimowa kolekcja Potis & Verso już dostępna!

Dodano: 09.08.2018

Najnowsze kolekcja marki Potis & Verso na sezon jesień-zima 2018/19 nosi nazwę „Soft Wine” – i niczym najlepsze wino zadowoli panie o nawet najbardziej wyrafinowanych potrzebach.

Sukienka ADEL marki L'AF w Pytaniu na Śniadanie

Dodano: 11.07.2018

Aleksandra Kostka prowadząca Pytanie na śniadanie, wie jak zachwycić letnią i pełną kolorów stylizacją! Na wtorkowe wydanie programu wybrała Prezenterka elektryzującą swoimi barwami jedwabną sukienkę ADEL z kolekcji L’AF.

Tylko do czwartku stylowy pasek w prezencie!

Dodano: 10.07.2018

Wybierz jeden (lub więcej) spośród ponad 400 modeli eleganckich sukienek o wartości powyżej 200 zł, a W PREZENCIE otrzymasz stylowy pasek o wartości prawie 60 zł.

Kandydatki na Miss Polski w kreacjach L'AF

Dodano: 04.07.2018

Wybory Miss są zawsze niezwykłym wydarzeniem, możemy podziwiać oszołamiające kobiety, muzykę, tańce, a w tym roku także zachwycającą kolekcję L’AF. Kilka dni temu 36 pięknych dziewczyn rywalizowało o tytuł najpiękniejszej. Półfinalistki konkursu Miss Polski wystąpiły w cudnych kreacjach z kolekcji L’AF.

Klaudia Kupiec w spodniach BONA z kolekcji L'AF

Dodano: 02.07.2018

Klaudia Kupiec polska influencerka, która na Instagramie inspiruje swoich obserwatorów oryginalnymi stylizacjami, niedawno pokazała się w spodniach w pasy BONA z wiosenno-letniej kolekcji marki L’AF. Klaudia skomponowała spodnie ze stylową bluzką, tworząc ponadczasowy look idealny na niemal każdą okazję.