Aktualności

@mom.wife.woman w eleganckiej stylizacji marki Potis & Verso

Dodano: 25.03.2020

Modna Mama (@mom.wife.woman) udowadnia, że w garniturach można wyglądać niesamowicie kobieco. Stworzyła elegancką i wiosenną stylizację z garniturem Orchidea i kontrastowym topem w czerwonym kolorze.

W trosce o nas wszystkich - Bezpieczna Paczka

Dodano: 20.03.2020

Cieszymy się, że jesteście z nami! Staramy się dbać o nasze standardy na co dzień, ale w takich chwilach jak ta, musimy dołożyć wszelkich starań by zaoferować jeszcze bezpieczniejszą dostawę naszych produktów i obsługę klienta na najwyższym możliwym poziomie.

Piosenkarka Justyna Steczkowska w stylizacji marki L'AF

Dodano: 19.03.2020

Piosenkarka Justyna Steczkowska ponownie zachwyca nas swoim stylem! Stworzyła niesamowicie modny i wiosenny look łącząc dwurzędową marynarkę Pilar, T-shirt z połyskującym napisem She oraz spodnie z lampasami Lensa. Zwieńczeniem całej stylizacji jest czerwony kapelusz, który dodał elegancji i wyjątkowego szyku!

W zestawie taniej: 10% rabatu na stylizacje

Dodano: 20.02.2020

Teraz w sklepie EyeForFashion możesz kupić stylowe zestawy, a dodatkowo otrzymasz na nie 10% rabatu! Kup idealnie dopasowaną stylizację taniej! Jak kupować zestawy?

Targi Collection Premiere Moscow

Dodano: 12.02.2020

W dniach 24-27.02 odbędzie się kolejna już edycja targów w Moskwie na których będzie można nas spotkać. CPM prezentuje międzynarodowe trendy w modzie dwa razy w roku. Odbywają się w centrum wystawienniczym Expocentre.

Justyna Steczkowska i Alla Scura w Pytaniu na śniadanie

Dodano: 11.02.2020

Projektantka marki Alla Scura wraz z ikoną stylu - Justyną Steczkowską wystąpiły w Pytanie na śniadanie przybliżając kulisy powstawania spektakularnych kreacji scenicznych piosenkarki.