Aktualności

Akcja charytatywna – wspieraj dzieciaki razem z nami!

Dodano: 04.04.2019

Serdecznie zapraszany do wzięcia udziału w akcji charytatywnej, którą prowadzimy na rzecz Fundacji CUKIERKOWO. Na początku tego roku fundacja założyła pierwsze w Warszawie integracyjne przedszkole CUKIERKOWO, w którym opiekę znajdują zarówno dzieci zdrowe, jak i te cierpiące na różne dolegliwości.

Anna Popek zachwyca w stylizacjach naszych marek

Dodano: 25.03.2019

Anna Popek - prowadząca program w TVP Info „Wstaje Dzień” już nie raz udowodniła, że ma znakomity gust i wie, jak podkreślić atuty swojej urody. Co rano wita widzów w studiu, za każdym razem prezentując stylizacje, które są chętnie komentowane przez jej fanów.

Premiera wiosenno-letniej kolekcji Anety Kręglickiej x L’AF

Dodano: 13.03.2019

Wczoraj odbyła się wielka premiera najnowszej wiosenno-letniej kolekcji „Romantic Mood” Anety Kręglickiej x L’AF, w której króluje kobiecość w odsłonie romantycznej. Projektantka interpretuje romantyzm na swój indywidualny sposób charakterystyczny dla kobiety niezależnej, silnej wewnętrznie, a jednocześnie subtelnej oraz tajemniczej.

Pierwsza Dama znów wybiera stylizację od L’AF

Dodano: 05.03.2019

Pani Agata Kornhauser-Duda spotkała się w zeszłym tygodniu z ósmoklasistami, aby pokazać im Pałac Prezydencki. Opowiedziała im o najważniejszych uroczystościach odbywających się w siedzibie głowy państwa, odkryła kulisy wizyt zagranicznych delegacji oraz przypomniała o historycznych wydarzeniach. Na tę okazję wybrała marynarkę i spódnicę SELVES od L’AF w ponadczasową kratę.

Katarzyna Żak w kreacji L’AF!

Dodano: 21.02.2019

10. Gala Konkursu Perfect SPA 2018 Awards należała do wyjątkowo udanych. Na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo gwiazd znanych z pierwszych stron gazet - a wśród nich popularna aktorka Katarzyna Żak, która wystąpiła w długiej sukience ACOLIN marki L’AF.

Nasze projktantki na targarch Première Vision

Dodano: 14.02.2019

Niedawno miały premierę nowe kolekcje na sezon wiosna/lato 2019 marek L’AF i Potis & Verso, tymczasem projektantki Alla Scura oraz Ewa Kuźmicka-Grzegorczyk już szukają inspiracji do kolejnych swoich projektów. Jak co sezon odwiedziły one targi Première Vision, które od wczoraj trwają w Paryżu. Są to najbardziej prestiżowe targi tekstylne, które odbywają się w Europie. Wszystko po to, aby być na bieżąco z trendami światowej mody i tworzyć kolekcje na najwyższym poziomie!