Aktualności

Nasze projktantki na targarch Première Vision

Dodano: 14.02.2019

Niedawno miały premierę nowe kolekcje na sezon wiosna/lato 2019 marek L’AF i Potis & Verso, tymczasem projektantki Alla Scura oraz Ewa Kuźmicka-Grzegorczyk już szukają inspiracji do kolejnych swoich projektów. Jak co sezon odwiedziły one targi Première Vision, które od wczoraj trwają w Paryżu. Są to najbardziej prestiżowe targi tekstylne, które odbywają się w Europie. Wszystko po to, aby być na bieżąco z trendami światowej mody i tworzyć kolekcje na najwyższym poziomie!

PREMIERA: nowe kolekcje L’AF i Potis & Verso już dostępne!

Dodano: 07.02.2019

Wiosną i latem chcemy czuć się lekko, zwiewnie i kobieco. Kreacje z najnowszych kolekcji marek L’AF oraz Potis & Verso zapewnią Ci wszystko to - a także dużo więcej. Znalazły się w nich bowiem ubrania, które są zmysłowe, perfekcyjnie wykonane i zgodne z najbardziej aktualnymi trendami mody.

Anna Popek po raz kolejny w naszych kreacjach!

Dodano: 31.01.2019

Anna Popek jest gospodynią porannego pasma „Wstaje Dzień” emitowanego w TVP Info. Regularnie pojawia się w programie w kreacjach naszych marek, a swojej stylizacje prezentuje na swoim profilu na Instagramie (@annapopek_official), za każdym razem spotykając się z niezwykle entuzjastycznym odzewem widzów, obserwatorów oraz fanów.

2. urodziny Eye For Fashion!

Dodano: 19.12.2018

Dziś mijają 2 lata, od chwili, kiedy nasz e-sklep po raz pierwszy pojawił się w sieci! Eye For Fashion powstał, by odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientek, które bez wychodzenia z domu, w zacisznym otoczeniu własnego mieszkania pragnęły nabyć ubrania swoich ulubionych marek L’AF oraz Potis & Verso. Ponieważ stale się rozwijamy, z czasem na naszej platformie pojawiły się również starannie wyselekcjonowane produkty innych marek.

Przedświąteczne przesłanie Pary Prezydenckiej

Dodano: 13.12.2018

Pan Prezydent Andrzej Duda oraz Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda chętnie angażują się w akcje charytatywne. Kilka dni temu w pałacu prezydenckim w Warszawie zachęcali do wzięcia udziału w Wilijnym Dziele Pomocy Dzieciom. Jest nam niezmiernie miło, że na tę wyjątkową okazję Pierwsza Dama wybrała sukienkę oraz żakiet KLIPPER z kolekcji Potis & Verso.

Pierwsza Dama - spotkanie z wolontariuszami „Szlachetnej Paczki”

Dodano: 27.11.2018

Stało się już tradycją, że w okresie przedświątecznym Para Prezydencka angażuje się w akcję „Szlachetna Paczka” organizowaną co roku przez Stowarzyszenie Wiosna. W tym roku Pan Prezydent oraz Agata Kornhauser-Duda spotkali się z wolontariuszami stowarzyszenia, aby przekazać prezenty przygotowane specjalnie z myślą o wielodzietnych rodzinach.