Aktualności

Pierwsza Dama w komplecie SAGO

Dodano: 20.06.2018

Pierwsza Dama – Agata Kornhauser-Duda niedawno spotkała się z przedstawicielami Instytutu „Centrum Zdrowia Matki Polki” w Łodzi, aby porozmawiać o sytuacji chorych dzieci. Na to spotkanie wybrała beżowy, misternie zdobiony komplet SAGO.

Agata Steczkowska w sukience Ivana z kolekcji L’AF

Dodano: 08.06.2018

Agata Steczkowska od wielu lat prowadzi chóry dziecięce i regularnie koncertuje. Na scenie zawsze prezentuje się wyjątkowo elegancko i efektownie. Tak było i tym razem – podczas koncertu na żywo w Polskim Radiu Kielce Pani Agata wystąpiła we wiosennej sukience IVANA z kolekcji L’AF.

Laura Łącz wystąpiła w sukience LIBERO Potis & Verso

Dodano: 22.05.2018

Na wizytę w porannym programie Dzień Dobry TVN Laura Łącz, znana aktorka i pisarka, wybrała sukienkę w delikatnym odcieniu różu LIBERO z kolekcji Potis & Verso. Całość uzupełniła klasycznym sznurem pereł. Stylowo, elegancko, efektownie.

Anna Popek w sukienkach naszych marek

Dodano: 08.05.2018

Święto 3 Maja to, jak co roku, wspaniała okazja do wzięcia udziału w uroczystościach z okazji 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji – pierwszej w Europie i drugiej na świecie. Anna Popek – dziennikarka, którą znamy ze szklanych ekranów, uczciła ten dzień w dwóch kreacjach naszych marek: w białej sukience SHER z kolekcji L’AF oraz w czerwonej sukience GALIA z kolekcji Potis & Verso.

Agata Steczkowska w sukience DEZA marki L’AF

Dodano: 26.04.2018

22 kwietnia 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Śpiewajmy z Agatą Steczkowską”. Pani Agata po raz kolejny doceniła stroje naszych marek i tym razem wybrała długą różowo-fioletową sukienkę DEZA z kolekcji L’AF. W tej zwiewnej kreacji prezentowała się na scenie wprost zachwycająco, a uśmiech nie schodził jej z twarzy!

Klaudia Szafrańska – wokalistka XXANAXX w kreacji AK x L'AF

Dodano: 06.04.2018

28 marca 2018 w warszawskiej Stodole odbył się koncert zespołu XXANAXX znanego ze swojego elektronicznego brzmienia. Duet Klaudia Szafrańska oraz Michał Wasilewski zaprezentował fanom swoje najważniejsze utwory w całkiem nowych aranżacjach. W nowej - i innej niż dotychczasowe - stylizacji zaprezentowała się także Klaudia Szafrańska, która wystąpiła w białej pelerynie z kolekcji MINIMAL Anety Kręglickiej x L’AF.