Aktualności

Pierwsza Dama w eleganckim komplecie marki Potis & Verso

Dodano: 11.10.2019

Pierwsza Dama Agata niedawno gościła w Pałacu Prezydenckim podopiecznych Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących z Krakowa. Na tę okazję wybrała elegancki, granatowy komplet marki Potis & Verso HENDERSON.

@mom.wife.woman w żakiecie marki L'AF

Dodano: 04.10.2019

@mom.wife.woman ponownie wybrała stylizację marki L'AF. Modna Mama pudełkowy żakiet we francuskim stylu Diana zestawiła z czarną ołówkową spódnicą. Stworzyła zestaw doskonały na eleganckie wyjścia, randkę czy biznesowe spotkanie. Trafnym dopełnieniem stały się bordowe szpilki oraz torebka, które dodały szyku całej stylizacji.

Pierwsza Dama ponownie wybrała sukienkę naszej marki

Dodano: 30.09.2019

Agata Kornhauser-Duda niedawno gościła w Przedszkolu Publicznym w Maciejowicach w ramach akcji "Spotkanie z bajką". Na spotkaniu z przedszkolakami uczestniczyła w czytaniu literatury oraz w zajęciach kreatywnych z najmłodszymi. Pojawiła się w barwnej sukience z nowej kolekcji marki L'AF GUARDA. Musimy przyznać, że Pierwsza Dama w sukience maxi prezentowała się niezwykle szykownie.

Honorata Witańska w koszuli marki L'AF

Dodano: 27.09.2019

Popularna aktorka Honorata Witańska ponownie zaufała naszej marce i wybrała czarną koszulę w grochy od L'AF. Na event marki Caprice ubrała bluzkę ALBA, którą połączyła z kamizelką w ognistym, czerwonym kolorze. Stworzyła klasyczny i bardzo kobiecy zestaw, który doskonale prezentował się na modowym evencie.

Krystyna Knypl gościem w naszym butiku

Dodano: 25.09.2019

Dziennikarka medyczna i autorka bloga "Modne Diagnozy" Krystyna Knypl była naszym gościem w butiku firmowym Potis & Verso i L'AF w centrum handlowym Plac Unii City Shopping. Projektantka marki L'AF Alla Scura pomogła dobrać stylizację na zbliżającą się konferencję w Brukseli, w której pani Krystyna ma przyjemność brać udział.

Prezentacja nowej kolekcji z udziałem stylisty Jarosława Szado

Dodano: 20.09.2019

W ostatnich dniach mieliśmy przyjemność zorganizować prezentację nowych kolekcji marek Potis&Verso i L'AF z udziałem stylisty Jarosława Szado. Eventy pod hasłem "Get ready for autumn" odbyły się w naszych butikach w Józefowie oraz w centrum handlowym Plac Unii City Shopping.