Aktualności

Kasia Cichopek znów w sukience L’AF!

Dodano: 11.06.2019

Słońce, plaża, orzeźwiający wiatr – to kwintesencja lata. Popularna aktorka Kasia Cichopek wybrała się wraz z rodziną na wakacje do Grecji, gdzie korzysta z uroków cudnej pogody i pięknej przyrody. W jej walizce nie mogło zabraknąć zwiewnych sukienek, a wśród nich znalazł się model LAVI od L’AF.

Natalia Stumpło w żakiecie L’AF

Dodano: 11.06.2019

Natalia Stumpło, która prowadzi stronę na Instagramie @natalkadalka, należy do wielbicielek żakietów. Kilka dni temu wybrała się ona na przechadzkę po warszawskim parku Dolinka Szwajcarska, a na tę okazję założyła biało-granatowy żakiet LAVI od L’AF.

Natasza Urbańska w sukience z linii GLAM od L’AF

Dodano: 07.06.2019

Gwiazdy błyszczą na scenie – są jednak i takie, które błyszczą poza nią! Z pewnością należy do nich tancerka, aktorka i piosenkarka Natasza Urbańska. Na swoim profilu na Instagramie zaprezentowała zdjęcia w cekinowej sukience MARSE pochodzącej z linii GLAM od L’AF.

Honorata Witańska w marynarce L’AF

Dodano: 07.06.2019

Jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek Honorata Witańska niejednokrotnie już udowadniała, że potrafi wspaniale połączyć klasykę z nutką nowoczesności. Tym razem postawiła na połączenie ponadczasowej dwurzędowej marynarki BIANCA od L’AF z jeansami oraz transparentną torebką.

Znana instagramerka @Maggyes w sukience L’AF

Dodano: 05.06.2019

Fashionistki oraz popularne influencerki nie raz udowadniały, że stroje naszych marek wyjątkowo przypadają im do gustu. Do grona sympatyczek mody L’AF niedawno dołączyła kolejna z nich @Maggyes, która prowadzi profil na Instagramie.

Pierwsza Dama w sukience naszej marki

Dodano: 04.06.2019

Kilka dni temu Para Prezydencka wzięła udział w uroczystości otwarcia zmodernizowanej Kliniki Pediatrii, Nefrologii i Alergologii Dziecięcej w Wojskowym Instytucie Medycznym. Niedługo później Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda udała się na spotkanie zorganizowane z okazji Dnia Dziecka. Na obu wydarzeniach pojawiła się w sukience LILA, w której odcienie błękitu i zieleni pięknie się łączą z akcentami w kolorze fuksji.