Aktualności

Przedświąteczne przesłanie Pary Prezydenckiej

Dodano: 13.12.2018

Pan Prezydent Andrzej Duda oraz Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda chętnie angażują się w akcje charytatywne. Kilka dni temu w pałacu prezydenckim w Warszawie zachęcali do wzięcia udziału w Wilijnym Dziele Pomocy Dzieciom. Jest nam niezmiernie miło, że na tę wyjątkową okazję Pierwsza Dama wybrała sukienkę oraz żakiet KLIPPER z kolekcji Potis & Verso.

Pierwsza Dama - spotkanie z wolontariuszami „Szlachetnej Paczki”

Dodano: 27.11.2018

Stało się już tradycją, że w okresie przedświątecznym Para Prezydencka angażuje się w akcję „Szlachetna Paczka” organizowaną co roku przez Stowarzyszenie Wiosna. W tym roku Pan Prezydent oraz Agata Kornhauser-Duda spotkali się z wolontariuszami stowarzyszenia, aby przekazać prezenty przygotowane specjalnie z myślą o wielodzietnych rodzinach.

Odeta Moro w jesiennej odsłonie

Dodano: 14.11.2018

Odeto Moro, znana ze srebrnych ekranów dziennikarka, która cieszy się dużą sympatią widzów, zasiadała ostatnio w jury konkursu „Zabawka Roku”, w którym ten zaszczytny tytuł przyznają największe autorytety w branży dziecięcej (psychologowie, fizjoterapeuci, pedagodzy) oraz znani rodzice. Pani Odeta założyła na tę okazję bluzkę KENZO od L’AF, która została utrzymana w zachwycających kolorach polskiej złotej jesieni.

Pierwsza Dama po raz kolejny w naszych kreacjach

Dodano: 25.10.2018

Agata Kornhauser-Duda jest znana ze swoich stylowych kreacji, dlatego jesteśmy zaszczyceni, że po raz kolejny wybrała ubrania naszych marek. Podczas spotkania z dziećmi cierpiącymi na mukowiscydozę, które miało miejsce kilka dni temu, założyła błękitny żakiet ALEX od Potis & Verso, zaś na innym spotkaniu z najmłodszymi w Placówce Wsparcia Dziennego miała na sobie uszytą specjalnie dla niej sukienkę w zachwycające różowe kwiaty.

Popularne influencerki kochają modę L’AF!

Dodano: 16.10.2018

Dookoła zapanowała już piękna złota jesień – drzewa mienią się wszystkimi odcieniami czerwieni, brązów i żółcieni, a słońce hojnie rozpieszcza nas swoimi ciepłymi promieniami. To najlepszy moment, aby wybrać się na popołudniową przechadzkę. Tak właśnie zrobiły dwie popularne influencerki prowadzące na Instagramie strony poświęcone m.in. modzie.

Kolekcja Anety Kręglickiej x L’AF w mediach

Dodano: 04.10.2018

Najnowsza jesienno-zimowa kolekcja „Poza czasem” Anety Kręglickiej x L’AF spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem w mediach. Szereg opiniotwórczych magazynów i portali poświęconych tematyce fashion z entuzjazmem wypowiedziało się o strojach zaprojektowanych przez Anetę Kręglicką.