Aktualności

Popularne influencerki kochają modę L’AF!

Dodano: 16.10.2018

Dookoła zapanowała już piękna złota jesień – drzewa mienią się wszystkimi odcieniami czerwieni, brązów i żółcieni, a słońce hojnie rozpieszcza nas swoimi ciepłymi promieniami. To najlepszy moment, aby wybrać się na popołudniową przechadzkę. Tak właśnie zrobiły dwie popularne influencerki prowadzące na Instagramie strony poświęcone m.in. modzie.

Kolekcja Anety Kręglickiej x L’AF w mediach

Dodano: 04.10.2018

Najnowsza jesienno-zimowa kolekcja „Poza czasem” Anety Kręglickiej x L’AF spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem w mediach. Szereg opiniotwórczych magazynów i portali poświęconych tematyce fashion z entuzjazmem wypowiedziało się o strojach zaprojektowanych przez Anetę Kręglicką.

Agata Kulesza zachwyca w sukience od Anety Kręglickiej x L’AF

Dodano: 27.09.2018

Agata Kulesza, znana między innymi jako odtwórczyni głównej roli w filmie „Ida” uhonorowanym statuetką Oskara, uwielbia wysmakowane i efektowne stylizacje. Podczas gali Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni, który zakończył się kilka dni temu, założyła robiącą wrażenie czarną sukienkę z frędzlami 3D z kolekcji Anety Kręglickiej x L’AF.

Dziś PREMIERA jesienno-zimowej kolekcji Anety Kręglickiej x L’AF

Dodano: 25.09.2018

Aneta Kręglicka już nas przyzwyczaiła do tego, że jej projekty zachwycają zarówno nowoczesną formą, jak i perfekcyjnym wykonaniem. Dziś, 25 września 2018 r., mogliśmy zobaczyć jej drugą autorską kolekcją – podobnie jak pierwsza - przygotowaną we współpracy z marką L’AF. Tym razem projektantka zaproponowała ponad 30 efektownych strojów na sezon jesień-zima 2018/19, które umiejętnie łączą ponadczasowy minimalizm z dyskretnym szykiem.

Agata Duda znów w kreacji naszej marki!

Dodano: 18.09.2018

Pan Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką odbywają właśnie pierwszą od wielu lat oficjalną wizytę w USA. Agata Kornhauser-Duda na pierwszy wieczór w Stanach Zjednoczonych wybrała jedwabną sukienkę ADEL z naszej kolekcji, po raz kolejny pokazując, jak ważna jest dla niej promocja polskich marek.

Anna Popek w sukience Brittani od L’AF

Dodano: 05.09.2018

Słońce wciąż jeszcze nas rozpieszcza – i oby jak najdłużej! Kolor écru – odcień bieli o ciepłej i przyjemnej dla oka tonacji - to jeden z najlepszych sposobów na podkreślenie pięknej opalenizny uzbieranej przez całe lato. Wie o tym Anna Popek, która podczas sierpniowego festiwalu muzyki kresowej założyła sukienkę BRITTANI od L’AF w tym właśnie kolorze.