Aktualności

Klaudia Szafrańska – wokalistka XXANAXX w kreacji AK x L'AF

Dodano: 06.04.2018

28 marca 2018 w warszawskiej Stodole odbył się koncert zespołu XXANAXX znanego ze swojego elektronicznego brzmienia. Duet Klaudia Szafrańska oraz Michał Wasilewski zaprezentował fanom swoje najważniejsze utwory w całkiem nowych aranżacjach. W nowej - i innej niż dotychczasowe - stylizacji zaprezentowała się także Klaudia Szafrańska, która wystąpiła w białej pelerynie z kolekcji MINIMAL Anety Kręglickiej x L’AF.

Minimalistyczna elegancja w 50 odsłonach

Dodano: 27.03.2018

Podczas pokazu mogliśmy zobaczyć ponad 50 kreacji zaprojektowanych przez Anetę Kręglicką x L’AF – niektóre z nich przygotowane specjalnie z myślą o widowisku, jednak znakomita większość to modele przeznaczone na co dzień. Cechuje je minimalizm, wygoda i dyskretna elegancja.

Pokaz mody kolekcji MINIMAL Anety Kręglickiej x L’AF

Dodano: 16.03.2018

Minimalizm miał wczoraj swoje święto! W industrialnych wnętrzach warszawskiego klubu Mińska 65 w Warszawie odbył się pokaz mody debiutanckiej kolekcji Anety Kręglickiej stworzonej we współpracy z naszą marką L’AF.

Pierwsza Dama w błękitnym żakiecie ALEX

Dodano: 01.03.2018

We wtorek Para Prezydencka odbyła wizytę w Centrum Społeczności Żydowskiej w Krakowie. Agata Kornhauser-Duda wystąpiła w stylowym żakiecie ALEX z najnowszej wiosenno-letniej kolekcji marki Potis & Verso.

Aneta Kręglicka projektantką mody!

Dodano: 16.02.2018

Debiutancka kolekcja Anety Kręglickiej x L’AF nosi nazwę MINIMAL. To dziesiątki strojów o niebanalnym stylu, które zachwycają elegancją, minimalistyczną formą i najwyższej jakości wykonaniem.

Najnowsza kolekcja marki L’AF już jest dostępna!

Dodano: 14.02.2018

Najnowsza wiosenno-letnia kolekcja marki L’AF nosi nazwę EMOTIONS. Bo emocje to żywioł, który nadaje życiu kolor, smak i sens. Kolekcja wyrosła z fascynacji tym żywiołem i jego niepowtarzalnym tańcem, który odbywa się w każdej z nas.