L’AF

Czerwona sukienka L'AF ABIN

Kod produktu: D36L-J7-1-45-1

cena: 338.00 zł

cena promocyjna: 270.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Sukienka ABIN klasyczna i niezwykle wygodna. Doskonała dla kobiet ceniących sobie połączanie elegancji , swobody i duchowej wolności. Utrzymując się w trendzie minimalizmu zaprojektowana została sukienka ABIN, w której zachowana została prosta forma.

ABIN to sukienka przed kolano w czerwonym kolorze, o bananowym kroju i rękawami o długości 3/4. Zapinana na plecach na kryty zamek błyskawiczny. Uszyta została z mięsistej i wytrzymałej tkaniny, która nadaje jej niezobowiązujący szyk. Sukienkę zaprojektowano tak, aby eksponować atuty kobiecego ciała - jednocześnie ukrywając niedoskonałości. Wysmukla i wydłuża sylwetkę.

Do czego pasuje? ABIN może być noszona jako strój codzienny lub koktajlowy. Po dodaniu biżuteryjnych przypinek zyska nowe, wieczorowe wydanie. W zestawieniu z żakietem, botkami i duża torbą tworzy niezastąpiony strój dla nowoczesnej kobiety biznesu.

Rozmiary3436384042444648
Długość całkowita (od ramienia)93949596979899100
Biust9296100104108112116120
Talia889296100104108112116
Biodra9296100104108112116120
Rękaw (od ramienia)3434343434343434

wiskoza 47%, poliamid 47%, elastan 6%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobrane
15.00 zł 19.00 zł
9.90 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!