Koszulowa sukienka w pasy Potis & Verso SORA

Marka: Potis&Verso

Kod produktu: 379R-W9-1-28-1

cena: 499.00 zł

cena promocyjna: 349.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    Pionowe pasy to trend w modzie, który nie ma daty ważności. Dlaczego? Ponieważ ma magiczną moc wysmuklania sylwetki. A ten efekt kochamy – niezależnie od wieku i szerokości geograficznej.

    Oto turkusowa sukienka SORA od Potis & Verso, którą zdobią granatowe pasy pionowe, a u dołu i na rękawach poziome. Została ona stworzona z lejącej się tkaniny, gładkiej i miłej w dotyku. Ma ona swobodny fason z trójkątnym dekoltem oraz krótkim rękawem. Na froncie znajduje się kryta listwa z guzikami, a w komplecie jest pasek wykonany z tej samej tkaniny, który pozwoli Ci podkreślić talię.

    Rozmiary363840424446
    Długość całkowita (od ramienia)109109109110113113
    Biust93102104108113117
    Talia9197102106108112
    Biodra95106108112116119
    Długość rękawa242525262728

    Skład: wiskoza 60%, poliester 40%

    Podszewka: -

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobrane
    0.00 zł 0.00 zł
    0.00 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!