Granatowy płaszcz Potis & Verso VILLOSA

Marka: Potis&Verso

Kod produktu: 8165-W7-1-29-1

cena: 779.00 zł

cena promocyjna: 390.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    Wiosenny trencz midi w granatowym kolorze z białymi lamówkami w marynistycznym stylu. Ponadczasowy i klasyczny krój płaszcza gwarantuje, że nigdy nie przestanie być on modny. Lekki trencz jest absolutnym must-have w szafie każdej kobiety, pasuje do wszystkich typów sylwetek. Długość midi sprawdzi się w stylizacjach ze spodniami jak i sukienkami. Pasek w talii nadaje figurze idealny kształt klepsydry. Dwie kieszenie w przedniej części.

    Uniwersalny kolor sprawdzi się w lookach sportowych oraz eleganckich. Granatowy trencz to ponadczasowy szyk w najmodniejszym wydaniu. Płaszcz zapinany jest na ukryte zapięcie z magnesami.

    Modelka na zdjęciu ma 180 cm wzrostu i prezentuje produkt w rozmiarze 36. 

    Rozmiary363840424446
    Długość całkowita (od ramienia)104104105105106106
    Biust96100104108112118
    Talia909498104106110
    Biodra102106110114118124
    Długość rękawa63,563,564646464

    poliester   82%, nylon   18%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobrane
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!