L’AF

Kremowy trencz L'AF LU

Kod produktu: 812L-W7-1-14-1

cena: 748.00 zł

cena promocyjna: 374.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    Krótki wiosenny trencz w kremowym kolorze. Ponadczasowy i marynarkowy krój płaszcza gwarantuje, że nigdy nie przestanie być on modny. Beżowy prochowiec jest absolutnym must-have w szafie każdej kobiety, pasuje do wszystkich typów sylwetek. Długość mini sprawdzi się głównie w stylizacjach ze spodniami. To świetna alternatywa na długich płaszczy. Gumka po bokach, pasek w talii oraz podkreślone ramiona nadają figurze idealny kształt klepsydry. Płaszcz zapinany jest na guziki. Możliwość podwinięcia rękawów.

    Najbardziej pożądany kolor sezonu wiosenno-letniego sprawdzi się w lookach sportowych oraz eleganckich. Jasny trencz to ponadczasowy szyk w najmodniejszym wydaniu.

    Modelka na zdjęciu ma 177 cm wzrostu i prezentuje produkt w rozmiarze 36.

     

    Rozmiary34363840424446
    Długość całkowita (od ramienia)87878790909292
    Biust104108112116120124130
    Talia (z gumką)96100104108112116120
    Biodra110114118122126130136
    Długość rękawa61616161616161

     

    poliester 82%, poliamid 18%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobrane
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Paczka w ruchu
    9.00 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!