Kremowy trencz L'AF REY

Marka: L’AF

Kod produktu: 813L-W7-1-12-1

cena: 989.00 zł

cena promocyjna: 495.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Dwurzędowy wiosenny trencz w kremowym kolorze. Ponadczasowy krój i wysokiej jakości tkaniny bawełnianej, z której wykonano model, to bardzo klasyczne połączenie, które nigdy nie przestanie być modne. Beżowy prochowiec jest absolutnym must-have w szafie każdej kobiety, pasuje do wszystkich typów sylwetek. Długość midi sprawdzi się w stylizacjach zarówno z sukienkami jak i dopasowanymi spodniami. Pasek w talii oraz pagony na ramionach podkreślają figurę nadając jej idealny kształt klepsydry.

Najmodniejszy kolor sezonu wiosenno-letniego sprawdzi się w lookach sportowych oraz eleganckich. Jasny trencz to ponadczasowy szyk w najmodniejszym wydaniu.

Modelka na zdjęciu ma 177 cm wzrostu i prezentuje produkt w rozmiarze 36.

 

Rozmiary36384042444648
Długość całkowita (od ramienia)899092949698100
Biust9498102108112118124
Talia889296100104110116
Biodra102106110114118124130
Długość rękawa63636363636464

 

bawełna 58%, poliamid 42%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobrane
15.00 zł 19.00 zł
9.90 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!