Pudełkowy płaszcz Potis & Verso KORDES

Marka: Potis&Verso

Kod produktu: 8163-W7-1-66-1

cena: 829.00 zł

cena promocyjna: 249.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    Krótki wiosenny płaszcz w kwiatowy wzór w różowym kolorze. Model wykonano z wysokiej jakości tkaniny z delikatna fakturowaną strukturą. Brak kołnierza dodaje klasycznego charakteru. Ponadczasowy pudełkowy krój płaszcza gwarantuje, że nigdy nie przestanie być on modny. To niezastąpiony model w szafie każdej kobiety, pasuje do wszystkich typów sylwetek. To świetna alternatywa dla długich płaszczy. Model zapinany jest z przodu na ukryte wewnątrz elementy. Kwiaty to bardzo kobiecy i romantyczny wzór, którego nie może zabraknąć w Twojej garderobie. Płaszcz sprawdzi się w lookach casualowych oraz oficjalnych. W zestawieniu z jasnymi cygaretkami będzie wyglądał szykownie i elegancko. Płaszcz może również zastąpić żakiet, czy marynarkę. Płaszcz wykończony jest od spodu podszewką, która zapewnia komfort podczas użytkowania.

     

    Rozmiary3638404244
    Długość całkowita (od ramienia)8687889091
    Biust104108112116120
    Talia100104108112116
    Biodra104108112116120
    Rękaw (z ramieniem)585858,558,561

     

    acetat 43%, wiskoza 42%, poliamid 15%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobrane
    0.00 zł 0.00 zł
    0.00 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!