Potis&Verso

Sukienka z cekinami Potis & Verso SEPTINA

Kod produktu: 312J-J6-1-29-1

cena: 648.00 zł

cena promocyjna: 328.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Granatowa sukienka o klasycznym kroju z rękawem 3/4 z cekinową aplikacją. Prostą formę modelu uzupełnia efektowny przód sukienki. Tkanina, z której wykonano sukienkę jest delikatna i przyjemna w dotyku. Sukienka jest zapinana z tylu na kryty zamek błyskawiczny, posiada podszewkę, która zapewnia komfort w użytkowaniu produktu. Kreacja idealna na wieczorne wyjście i specjalne okazje.



Rozmiary36384042444648
Długość całkowita (od ramienia)9899100102104106108
Biust9296100104108114120
Talia889296100104110116
Biodra102106110114118118120
Długość rękawa48484849495050

poliamid 70%, poliester 30%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobrane
15.00 zł 19.00 zł
9.90 zł

Paczka w ruchu
9.00 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!