Potis&Verso

Sukienka z kwiatowym haftem Potis & Verso MADRYT

Kod produktu: 371N-J8-1-29-1

cena: 645.00 zł

cena promocyjna: 451.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    Subtelne czy wyraziste – hafty od wieków stanowią nieodłączny element damskiej garderoby. Sprawiają, że nawet niepozorny strój nabiera niebanalnego charakteru.

    Oto sukienka MADRIT, która udowadnia, jak wielka moc tkwi w hafcie! Została ona stworzona z granatowej tkaniny o wyraźnej fakturze. Na froncie znajduje się cudna girlanda wielobarwnych haftowanych kwiatów, która spływa z lewego ramienia. Przenikają się w niej odcienie czerwieni, zieleni i granatu, tworząc wspólnie z granatem sukienki zachwycającą kompozycję. Kreacja ma ołówkowy fason z półokrągłym dekoltem i długim rękawem. Zamek błyskawiczny znajdujący się na plecach oraz elastyczna podszewka, która jest wewnątrz, zapewnią Ci komfort zakładania i noszenia stroju.

    To wyjątkowa propozycja, którą założysz do biura czy rodzinny obiad. Będzie się ładnie prezentować z butami na płaskiej podeszwie, z wygodnymi czółenkami oraz z butami na wysokim obcasie.

    Modelka na zdjęciu ma 176 cm wzrostu i prezentuje produkt w rozmiarze 36.

    Rozmiary34363840424446
    Długość całkowita (od ramienia)97100100101102105107
    Biust878895100104107110
    Talia747684889497100
    Biodra909296100106113118
    Długość rękawa62626262626262

     

    poliester 63%, wiskoza 34%, elastan 3%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobrane
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    • Iwona

      Sukienka przepiękna, gorąco polecam