Elegancka sukienka z kontrastowym dołem Potis & Verso FLORIN

Marka: Potis&Verso

Kod produktu: 394R-WA-1-10-1

cena: 699.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    Założysz ją na praktycznie każdą okazję, podczas której stylowy wygląd ma znaczenie. Jest uniwersalna i pozwala na błyskawiczne stworzenie niezapomnianej stylizacji. O jakim stroju mowa? O klasycznej białej sukience!

    Model Florin od Potis & Verso to prosta sukienka zdobiona niezwykle efektownymi lamówkami w kontrastujących kolorach - granatowym i czerwonym. Znajdują się one na szwach bocznych, przy dekolcie i rękawach. Sukienka wykończona jest granatową wstawką oraz blaszką z logo marki. Kreacja ma krótkie rękawy i charakterystyczny dekolt w kształcie litery V, który dodaje niezwykłej kobiecości.  Zapinana jest na kryty zamek błyskawiczny z tyłu. Wewnątrz wszyta została podszewka w kolorze sukienki, która gwarantuje swobodę podczas jej noszenia.

    Rozmiary36384042444648
    Długość całkowita (od ramienia)101102103104107110112
    Biust9498102106110114120
    Talia889296100104108114
    Biodra98102106110114118124
    Długość rękawa25252626272829

    Skład: poliester 96%, elastan 4%

    Podszewka: wiskoza 100%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobranie
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!