Kopertowa wieczorowa sukienka L'AF GLAM GL BRIGITTE

Marka: L'AF GLAM

Kod produktu: 3X6L-J9-1-99-1

cena: 899.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

GL Brigitte od L'AF GLAM to klasyka przełamana oryginalnymi akcentami.

Asymetryczna sukienka w kolorze bieli oraz czerni została ozdobiona delikatnymi, kwiatowymi aplikacjami. Kreację tworzą bloki jasnego i ciemnego materiału. Suknia ma kopertowy dekolt, wysmuklający i kobiecy, oraz zmysłowy fason bliski ciału. Luźne rękawy Brigitte sięgają łokci i eksponują przedramiona. Dodatkową ozdobą tej pięknej kreacji jest seksowne rozcięcie na wysokości uda. Rozporek prezentuje nogi, dodaje wdzięku oraz drapieżności całej stylizacji.

Warto połączyć sukienkę z żakietem w kolorze czerni lub bieli oraz z klasycznymi szpilkami czy sandałami na wysokim obcasie. W takim zestawie będziesz się prezentowała jeszcze bardziej kobieco!

Rozmiary34363840424446
Długość całkowita (od ramienia)105105106106110111113
Biust84889296100104108
Talia71747882869094
Biodra909498102106110114
Długość rękawa39404040404142

Skład: poliester 93%, elastan 7%

Podszewka: poliester 96%, elastan 4%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobranie
15.00 zł 19.00 zł
9.90 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!