Sukienka w kratę z dekoltem karo L'AF HILL

Marka: L’AF

Kod produktu: 3W7L-WA-1-96-1

cena: 649.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    Krata to jeden z tych wzorów, który zawsze jest na czasie. Szczególnie w tym sezonie zawładnął najsławniejsze domy mody i podbił serca kobiet na całym świecie. Ponadczasowa kratka rewelacyjnie wygląda na płaszczach, sukienkach, spodniach i szalikach, a z odpowiednio dobranymi dodatkami tworzy stylizację na miarę paryskich wybiegów.

    Sukienka HILL z kolekcji L'AF łączy w sobie wiele trendów obecnego sezonu. Modna kratka doskonale komponuje się z dekoltem typu karo ozdobionym guzikami w czarnym kolorze. Dodatkowo przeszycia sukienki wykończone są dekoracyjną czarno-biała tasiemką, która dodaje oryginalności.
    Ołówkowy krój sukienki o długości midi sprawia, że jest ona idealna dla kobiet o różnych sylwetkach. Posiada cienki czarny pasek, którym możesz podkreślić talię oraz niewielki rozporek z tyłu.
    Eleganckie krótkie rękawy tej kreacji pozwalają na ubranie jej na formalne i biznesowe okazje. Sukienka posiada delikatną podszewkę, dzięki której noszenie jej będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.

    Ta sukienka to propozycja dla eleganckiej kobiety, której nieobce są światowe trendy. Znakomicie sprawdzi się na wieczorny wyjście, bądź spotkanie biznesowe.

    Rozmiary3436384042444648
    Długość całkowita (od ramienia)103104105107108110112114
    Biust889296100104108114120
    Talia72768084889296100
    Biodra909498102106110114122
    Długość rękawa2727272727272727

    Skład: poliester 64%, wiskoza 34%, elastan 2%

    Podzsewka: poliester 96%, elastan 4%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobranie
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!