Sukienka o dopasowanym kroju Potis & Verso PEDRO

Marka: Potis&Verso

Kod produktu: 357F-J5-1-97-1

cena: 639.00 zł

cena promocyjna: 199.00 zł

    Elegancka, szara sukienka o bardzo kobiecym fasonie. Dzięki zaszewkom dopasowującym podkreśla sylwetkę i uwydatnia jej atuty. Sukienka jest odpowiednia do pracy, jak i na co dzień. Sprawdzi się w również w stylizacjach wieczorowych. Model wykonano z przyjemnej w dotyku tkaniny, która zapewnia komfort w użytkowaniu.Zapinana z tyłu na ukryty zamek błyskawiczny.

    Modelka na zdjęciu ma 180 cm wzrostu i prezentuje produkt w rozmiarze 36.

    Rozmiary384042444648
    Długość całkowita (od ramienia)101103105108110112
    Biust96100104108112116
    Talia7881858894100
    Biodra9599103106110114
    Długość rękawa636362626263

    wiskoza 60%, poliamid 35%, elastan 5%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobrane
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!