Casualowa sukienka w roślinne wzory Potis & Verso ELENA

Marka: Potis&Verso

Kod produktu: 393J-W7-1-58-1

cena: 539.00 zł

cena promocyjna: 269.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    Elegancka sukienka koszulowa w zielonym kolorze w roślinny wzór. Model zapinany jest w przedniej części na ozdobne złote guziczki. Charakteru dodaje jej pasek, za pomocą którego wyeksponujesz atuty swojej figury i nadasz jej idealny kształt klepsydry. Małe kieszonki w górnej części modelu. Sukienka jest niezawodna w każdej sytuacji - fason charakteryzuje się wygodą i niezwykłą szykownością w prostej formie. Sukienka jest niezbędna w Twojej garderobie - sprawdzi się w wielu stylizacjach codziennych oraz biznesowych. W bokach wpuszczane kieszenie. Rękawy o długości 7/8.

     

    Rozmiary34363840424446
    Długość całkowita (od ramienia)9798100102103105106
    Biust9296100104108112122
    Talia9498102106110114120
    Biodra909498104108112122
    Długość rękawa45454545454545

     

    wiskoza 100%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobrane
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!