L’AF

Elegancka sukienka L'AF STEIN 2

Kod produktu: 33AL-J6-3-29-1

cena: 448.00 zł

cena promocyjna: 198.00 zł

    Elegancka, granatowa sukienka o prostym, kroju. Mankiety oraz dół sukienki zostały zaokrąglone oraz wyposażone w boczne rozporki. Dodatkowo rękawy ozdobiono złotymi łańcuszkami. Dzięki zaszewkom sukienka dopasowuje się do sylwetki. Sukienka ma podszewkę, zapinana jest z tyłu na kryty zamek błyskawiczny. Model jest bardzo klasyczny i uniwersalny. Sprawdzi się w wielu stylizacjach, zarówno codziennych jak i formalnych.

    Modelka na zdjęciu ma 177 cm wzrostu i prezentuje produkt w rozmiarze 36.

    Rozmiary36384042444648
    Długość całkowita (od ramienia)92959799102105107
    Biust9498102106110116122
    Talia869094100104110116
    Biodra100104108112116122128
    Długość rękawa58585858585858


    Materiał wierzchni: wełna 65%, poliester 35%, poliamid 5%

    Podszewka: poliester 96%, elastan 4%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobrane
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!