Elegancka sukienka w paski L'AF SHAULA

Marka: L’AF

Kod produktu: 32LL-J7-1-98-1

cena: 479.00 zł

cena promocyjna: 239.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Prosty krój oraz klasyczna kolorystyka to nie jedyne atuty tej sukienki. Chociaż jej forma jest elegancka to tkanina, z której została wykonana sprawia, że każda kobieta poczuje w niej wygodę i komfort niezależnie od stylizacji. Mała czarna to niezbędna rzecz w szafie każdej z Nas. SHAULA została stworzona w duchu trendu ikony mody - Coco Chanel, która uwolniła kobiety od utartych schematów w sferze mody. Ku czci projektantki zachowywana została klasyczna kolorystyka oraz prosty krój. SHAULA to elegancka sukienka, o długości do kolan z długimi rękawami. Sukienka wspaniale buduje sylwetkę w wymarzony kształt litery A. Model został uszyty z wysokiej jakości, wytrzymałej tkaniny o sprężystej strukturze, która pozwala zachować swobodę. Sukienka SHAULA to sprawdzony sposób na strój dzienny, koktajlowy, a także przy doborze odpowiednich dodatków wieczorowy. W tej sukience możesz zarówno iść do pracy jak i do teatru. Sukienka została stworzona tak, aby eksponować naturalność i niezobowiązujący szyk. Każda kobieta, która ją założy poczuje się zmysłowo, ale jednocześnie elegancko i szykownie. Na plecach została wszyta ozdobna taśma z materiału imitującego skórę. Zabieg ten wspaniale wysmukla sylwetkę podkreślając jej atuty.

Do czego pasuje? Jeżeli chcesz podkreślić wyjątkowy charakter sukienki dodaj do niej czarne szpilki oraz małą torebkę - model nie wymaga wielu dodatków. Na co dzień do sukienki wybieraj buty na płaskim obcasie. Sportowe buty dodadzą charakteru i niebanalności.

Modelka na zdjęciu ma 175 cm wzrostu i prezentuje produkt w rozmiarze 36.

Rozmiary363840424446
Długość całkowita (od ramienia)909092929496
Biust9296100104108112
Talia747882869094
Biodra9296100106110114
Długość rękawa585858585960

 

wiskoza 72%, poliester 23%, poliamid 3%, elastan 2%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobrane
15.00 zł 19.00 zł
9.90 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!