Klasyczna sukienka ze zdobionym kołnierzykiem L'AF NIKE

Marka: L’AF

Kod produktu: 3P1L-J9-1-99-1

cena: 689.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Biel i czerń bezapelacyjnie rządzą w tym sezonie! Nike to hołd dla klasyki w modzie i dowód na umiłowanie tradycji w nowoczesnej formie.

Zgrabna sukienka o trapezowym kroju pozwala poczuć się modnie oraz komfortowo w eleganckiej stylizacji. Gładka faktura kreacji sprawia, że jest ona odpowiednia na każdą ważną okazję i stwarza duże pole do popisu w zakresie dobierania dodatków. Nike ozdobiona jest dwoma interesującymi detalami. W oczy rzuca się jej biały, ozdobny odpinany kołnierzyk z dekoracyjnymi kamieniami. Jasne odpinane mankiety wieńczące rękawy prezentują się ciekawie i nadają kreacji szyku.

Sukienka będzie się prezentować jeszcze bardziej elegancko z czarnym obuwiem na obcasie i małą kopertówką na łańcuszku.

Rozmiary3436384042444648
Długość całkowita (od ramienia)9091919395969799
Biust909498102106110114120
Talia85899397101105109115
Biodra9599103107110114118124
Długość rękawa6161616161616161

Skład: poliester 65%, wiskoza 30%, elastan 5%

Podszewka: poliester 96%, elastan 4%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobranie
15.00 zł 19.00 zł
9.90 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!