Letnia sukienka w roślinny wzór Potis & Verso KIKI

Marka: Potis&Verso

Kod produktu: 327K-W7-1-63-1

cena: 498.00 zł

cena promocyjna: 149.00 zł

    Letnia sukienka w roślinny wzór w intensywnych kolorach. Model ma prosty, dwuwarstwowy fason, który podkreśla i eksponuje kobiecą sylwetkę. Górna warstwa sukienki odcina górę od dołu sprawiając, że sylwetka nabiera symetryczności. Dół sukienki jest lekko zaokrąglony. Rozporki po wewnętrznej stronie modelu nadają jej casualowego, codziennego wyglądu. Sukienka zapinana jest z tyłu na ozdobny zamek błyskawiczny. Model wykonano z wysokiej jakości delikatnej tkaniny wiskozowej, która wspaniale układa się na figurze. Sukienka jest niezastąpiona w stylizacjach codziennych jak i biznesowych. W strojach wieczorowych wybieraj sandałki na obcasie w metalicznych kolorach oraz delikatną biżuterię. W tym sezonie sukienka stanie sie Twoją ulubioną kreacją wiosenną.

    Modelka na zdjęciu ma 180 cm wzrostu i prezentuje produkt w rozmiarze 36.

     

    Rozmiary36384042444648
    Długość całkowita (od ramienia)959697100102103105
    Biust9498102106110116122
    Talia9498102106110116122
    Biodra98102106110114120126
    Długość rękawa28282829292929

     

    wiskoza 100%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobrane
    0.00 zł 0.00 zł
    0.00 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!