Sukienka z hiszpańskim dekoltem Potis & Verso BRAZILIA

Marka: Potis&Verso

Kod produktu: 319S-W8-1-62-1

cena: 669.00 zł

cena promocyjna: 469.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    Dekolt hiszpański, zwany także dekoltem typu Carmen, to jeden z najbardziej aktualnych trendów letniego sezonu. Łączy w sobie gorący hiszpański temperament z ponadczasową klasyką. Jeśli lubisz przykuwać uwagę do górnej części ciała, to postaw na sukienkę BRAZILIA od Potis & Verso!

    Kreacja ma efektowny dekolt hiszpański na szerokiej elastycznej gumce, który wieńczy dekoracyjna falbana. Sukienka ma długość midi, a talię podkreśla cienka gumka znajdująca się w okolicy pasa. Model został wykonany z miękkiej tkaniny pokrytej wielobarwnymi pionowymi pasami. Wewnątrz jest praktyczna podszewka.

    Rozmiary34363840424446
    Długość całkowita (od ramienia)114114114114115116117
    Biust84889296100104108
    Talia (gumka)46474853606263
    Dekolt (gumka)88909498101104106
    Długość rękawa (falbanka)20202020202020

    Skład: poliester 62%, wiskoza 38%

    Podszewka: poliester 96%, elastan 4%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobrane
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!