Wielokolorowa sukienka L'AF LURDES

Marka: L’AF

Kod produktu: 37DL-W7-1-43-1

cena: 369.00 zł

cena promocyjna: 149.00 zł

Sukienka sprawdzi się również jako strój do pracy i weekendowy look w casualowym stylu. Sukienka jest bardzo uniwersalna - niezastąpiona w Twojej szafie! Dopasowany fason pięknie podkreśli sylwetkę, a ozdobny dekolt z krzyżowaniem wyeksponuje opalone plecy. Sukienki to najbardziej kobiecy element garderoby, doda Ci pewności siebie i zapewni wspaniały wygląd. Model wykonano z wysokiej jakości i przyjemnej w dotyku tkaniny, która zapewnia komfort w użytkowaniu.

Modelka na zdjęciu ma 177 cm wzrostu i prezentuje produkt w rozmiarze 36.

 

Rozmiary34363840424446
Długość całkowita (od ramienia)9294969799100100
Biust8286909498102108
Talia687276808488104
Biodra909498102106110116
Rękaw24242424242424

 

wiskoza 96%, elastan 4%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobrane
0.00 zł 0.00 zł
0.00 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!