Potis&Verso

    Wielokolorowa sukienka Potis & Verso RIMEL

    Kod produktu: 349K-W7-1-47-1

    cena: 358.00 zł

    cena promocyjna: 250.60 zł

      Informacje o produkcie

      Wielokolorowa sukienka o trapezowym kroju z dekoltem w kształcie litery "V" na plecach. Prosty krój i efektowna kolorystyka to sprawdzony sposób na stylizację na przyjęcie lub wieczorne wyjście. Sukienka sprawdzi się również jako strój do pracy i weekendowy look w casualowym stylu. Sukienka jest bardzo uniwersalna - niezastąpiona w Twojej szafie! Dopasowany fason pięknie podkreśli sylwetkę, a ozdobny dekolt wyeksponuje opalone plecy. Sukienki to najbardziej kobiecy element garderoby, doda Ci pewności siebie i zapewni wspaniały wygląd. Model wykonano z wysokiej jakości i przyjemnej w dotyku tkaniny, która zapewnia komfort w użytkowaniu.

      Skład: wiskoza: 96%, elastan: 4%

      Rozmiary34363840424446
      Długość całkowita (od ramienia)929294949698102
      Biust889296100104108114
      Talia788286909498104
      Biodra9498102106110114120
      Rękaw16,51717,51818,51919,5