Potis&Verso

    Wielokolorowa sukienka Potis & Verso RIMEL

    Kod produktu: 349K-W7-1-47-1

    cena: 358.00 zł

    cena promocyjna: 249.00 zł

    Darmowa dostawa Darmowa dostawa

      Wielokolorowa sukienka o trapezowym kroju z dekoltem w kształcie litery "V" na plecach. Prosty krój i efektowna kolorystyka to sprawdzony sposób na stylizację na przyjęcie lub wieczorne wyjście. Sukienka sprawdzi się również jako strój do pracy i weekendowy look w casualowym stylu. Sukienka jest bardzo uniwersalna - niezastąpiona w Twojej szafie! Dopasowany fason pięknie podkreśli sylwetkę, a ozdobny dekolt wyeksponuje opalone plecy. Sukienki to najbardziej kobiecy element garderoby, doda Ci pewności siebie i zapewni wspaniały wygląd. Model wykonano z wysokiej jakości i przyjemnej w dotyku tkaniny, która zapewnia komfort w użytkowaniu.


      Rozmiary34363840424446
      Długość całkowita (od ramienia)929294949698102
      Biust889296100104108114
      Talia788286909498104
      Biodra9498102106110114120
      Rękaw16,51717,51818,51919,5

      wiskoza 96%, elastan 4%

      DARMOWA WYSYŁKA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 200 zł
      PrzedpłataPobrane
      15.00 zł 19.00 zł
      13.00 zł 15.00 zł
      9.00 zł

      Odbiór osobisty
      0.00 zł