Potis&Verso

Wielokolorowa sukienka Potis & Verso RIMEL

Kod produktu: 349K-W7-1-47-1

cena: 358.00 zł

cena promocyjna: 179.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    Wielokolorowa sukienka o trapezowym kroju z dekoltem w kształcie litery "V" na plecach. Prosty krój i efektowna kolorystyka to sprawdzony sposób na stylizację na przyjęcie lub wieczorne wyjście. Sukienka sprawdzi się również jako strój do pracy i weekendowy look w casualowym stylu. Sukienka jest bardzo uniwersalna - niezastąpiona w Twojej szafie! Dopasowany fason pięknie podkreśli sylwetkę, a ozdobny dekolt wyeksponuje opalone plecy. Sukienki to najbardziej kobiecy element garderoby, doda Ci pewności siebie i zapewni wspaniały wygląd. Model wykonano z wysokiej jakości i przyjemnej w dotyku tkaniny, która zapewnia komfort w użytkowaniu.


    Rozmiary34363840424446
    Długość całkowita (od ramienia)929294949698102
    Biust889296100104108114
    Talia788286909498104
    Biodra9498102106110114120
    Rękaw16,51717,51818,51919,5

    wiskoza 96%, elastan 4%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 50 złotych
    PrzedpłataPobrane
    15.00 zł 19.00 zł
    9.00 zł

    Paczka w ruchu
    9.00 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!