Sukienka z połyskującymi haftami Potis & Verso ARGENTINA

Marka: Potis&Verso

Kod produktu: 332S-WA-1-39-1

cena: 890.00 zł

Dodatkowe -20% na modele marki Potis & Verso. Wpisz kod: PVERSO20. Akcja kończy się za 0 : 0 : 0 : 0

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Zmysłowe przezroczystości dodają naszej stylizacji czaru a nam tajemniczego, nieuchwytnego uroku. Szlachetne tkaniny, błyszczące zdobienia, efektowne dodatki – to wszystko znaki rozpoznawcze stylizacji wieczorowych. Kreacja w tym stylu to wprost wymarzony strój na eleganckie przyjęcie: sylwestra, wesele czy jubileusz.

Ta efektowna sukienka ARGENTINA z kolekcji Potis & Verso doskonale się sprawdzi na wymienione okazje – a także na wiele więcej! Ma piękny beżowy kolor ze złotymi zdobieniami, co daje niezwykle wyrafinowany efekt delikatnego połysku. Została uszyta z dwóch warstw: wierzchnia została wykonana siateczki i jest ozdobiona haftem ze złotymi cekinami, spodnia zaś to przyjemna w dotyku halka, która dyskretnie zakrywa tułów i spełnia funkcje podszewki. Sukienka w całości została wykonana z kunsztownej koronki z roslinnym wzorem, w której klasyczny pastelowy kolor przeplata się z efektowną złotą barwą. Kreacja ma dopasowany do sylwetki fason z dekoltem w kształcie litery V oraz krótkie półprzezroczyste rękawy. Sukienka zapinana jest z tyłu na kryty zamek błyskawiczny.

Aby wyglądać pięknie w tej cudnej kreacji, zadbaj o stylową fryzurę i piękny makijaż oraz dobierz buty na wysokim obcasie. W ten sposób wyeksponujesz cały urok tej sukienki, a ona odwdzięczy Ci się, otaczając Cię swoim czarem!

Rozmiary3638404244464850
Długość całkowita (od ramienia)104104105107108109112113
Biust889296100104108114120
Talia7884889296100106114
Biodra9498102106110114118126
Długość rękawa2626262727272727

Skład: poliester 100%

Podszewka: poliester 98%, elastan 2%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobranie
15.00 zł 19.00 zł
9.90 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!