Błękitna sukienka Potis & Verso ALIX

Marka: Potis&Verso

Kod produktu: 349P-W9-1-20-1

cena: 593.00 zł

cena promocyjna: 399.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Pastelowy i lekki – to właśnie kolor baby blue, czyli najdelikatniejszy odcień błękitu. Jest bardzo dziewczęcy i świeży, co sprawia, że idealnie pasuje do każdego typu urody i karnacji.

Przedstawiamy dziś sukienkę ALIX od L’AF, która nosi ten piękny kolor. Ma ona dopasowany do sylwetki fason ze zwiewnymi krótkimi rękawami z rozcięciami na szczytach ramion oraz niebanalnym dekoltem zdobionym plisami i kryształkami. Na plecach znajduje się kryty zamek błyskawiczny, a wewnątrz praktyczna podszewka.

Rozmiary3638404244464850
Długość całkowita (od ramienia)99100100102105106109111
Biust889296100104108114120
Talia7480938994100103110
Biodra9597102104110117120124
Długość rękawa1920202021212222

Materiał wierzchni: poliester 74%, wiskoza 21%, elastan 5%

Podszewka: wiskoza 100%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobrane
15.00 zł 19.00 zł
9.90 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!