Sukienka maxi w 3D kwiaty L'AF MAGIC

Marka: L’AF

Kod produktu: 3P9L-J9-1-99-1

cena: 1 199.00 zł

Dodatkowe -20% na modele marki L'AF. Wpisz kod: 20LAF. Akcja kończy się za 0 : 0 : 0 : 0

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Szyfon to bardzo zwiewny i lekki materiał, doskonały na sezon letni, ale nie tylko. Wierzchnia warstwa sukienki Magic marki L’Af jest uszyta właśnie z tego magicznego materiału. Nie dziwi jej nazwa. Dwuwarstwowa sukienka długości maxi jest wykonana z czarnego prześwitującego szyfonu. Płytki, okrągły dekolt wykończony czarną tasiemką pełni rolę ozdobnej biżuterii. Przód oraz tył sukienki wyhaftowano jasnymi, kwiatowymi wzorami. Dodatkowo na powierzchni sukienki naszyte są czerwone kwiaty, imitujące żywe pęki. W talii poprowadzono cienki, czarny pasek idealnie wyrównujący proporcje sylwetki. Pod szyfonem znajduje się krótsza warstwa sukienki wykonana z czarnego materiału. Sięga ona za kolana, a jej trójkątny głęboki dekolt podkreśla pięknie zarysowane kobiece obojczyki.

Rozmiary343638404244
Długość całkowita (od ramienia)149150150152153154
Biust84889296100104
Talia667074788286
Biodra909498102106110
Długość rękawa606060606060

Skład: poliester 100%

Podszewka: poliester 94%, elastan 6%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobranie
15.00 zł 19.00 zł
9.90 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!