L’AF

Sukienka wieczorowa ozdobiona cekinami L'AF LUCIA

Kod produktu: 34WL-J7-1-12-1

cena: 689.00 zł

cena promocyjna: 349.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Przepiękna wieczorowa sukienka stworzona specjalnie na bardzo wyjątkowe okazje. Cała wierzchnia warstwa sukienki wykonana jest z delikatnej siateczki pokrytej w całości cekinami , które przepięknie mienią się w świetle. Spodnia warstwa sukienki wykonana jest z miękkiej, miłej w dotyku dzianiny w kolorze cielistym. Sukienka zakładana jest „przez głowę”, nie ma dodatkowych zapięć.

Sukienka ma luźny fason, nieopinający ciała. Jest bardzo wygodna i przyjemna w noszeniu.

Jest to idealna propozycja na zabawę sylwestrową, galę lub przyjęcie.

Modelka na zdjęciu ma 176 cm wzrostu i prezentuje produkt w rozmiarze 36.

 

Rozmiary38404244464850
Długość całkowita (od ramienia)100102103104105106106
Biust98104110114118124130
Talia9296100104108112118
Biodra102106110114118124132
Długość rękawa51525354555656

 

Poliamid 100%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobrane
15.00 zł 19.00 zł
9.90 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!