Potis&Verso

Sukienka wieczorowa SABRINA

Kod produktu: 376F-J5-1-99-1

cena: 899.00 zł

cena promocyjna: 359.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    Elegancka czarna sukienka z ozdobnymi rękawami. Model wykonano z wysokogatunkowej tkaniny z domieszką jedwabiu. Okrągły dekolt wykończono drobnymi kryształkami Swarovskiego. Sukienka zapinana jest na plecach na zamek błyskawiczny. Delikatnie bufiaste rękawy, zakończone są wąskimi mankietami zapinanymi na ozdobny guzik. Podszewka z dodatkiem elastanu zapewnia komfort użytkowania. Sukienka ma prostą, luźną formę, dzięki czemu jest wspaniałą bazą dla dodatków. Sprawdzi się w wielu stylizacjach wieczorowych i podczas ważniejszych okazji.

    Modelka na zdjęciu ma 180 cm wzrostu i prezentuje produkt w rozmiarze 36.

    Rozmiary3638404244
    Długość całkowita (od ramienia)9810099101103
    Biust9295100102108
    Talia8286909498
    Biodra9294100104110
    Długość rękawa6163636364

    poliester 70%, jedwab 20%, poliamid 10%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobrane
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Paczka w ruchu
    9.00 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!