Wieczorowa sukienka Potis & Verso CASCAIS

Marka: Potis&Verso

Kod produktu: 384P-W9-1-91-1

cena: 765.00 zł

cena promocyjna: 539.00 zł

-20% na ubrania przy zakupie min. 2 modeli. Wpisz kod: KOMPLET20. Akcja kończy się za 0 : 0 : 0 : 0

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Kolor szary pasuje do niemal każdego typu urody, a jego odcienie to wręcz zaproszenie do modowych eksperymentów. Stylowo wygląda w total looku, jednak zestawiony w wyrazistymi barwami prezentuje się wprost zachwycająco.

W sukience CASCAIS od Potis & Verso delikatny szary kolor spotkał się ze srebrem i czerwienią. Góra sukienki został wykonana z efektownej koronki pokrytej kwiatowym wzorem w tych barwach. Lekko rozkloszowany dół wykonany z szyfonu jest zwiewny i kobiecy. Sukienka ma rękawy 7/8 i półokrągły dekolt. Z tyłu znajduje się kryty zamek błyskawiczny, a wewnątrz praktyczna satynowa podszewka.

Rozmiary3436384042444648
Długość całkowita (od ramienia)146147147148148149149150
Biust889296100104108112114
Talia72768084889297101
Biodra9498102106110114118122
Długość rękawa4545454545454545

 

Skład: poliester 62%, wiskoza 24%, nylon 14%; podszewka: poliester 98%, elastan 2%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobranie
15.00 zł 19.00 zł
9.90 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!