Potis&Verso

Wieczorowa sukienka z gipiury Potis & Verso MILAGRO

Kod produktu: 368K-J7-1-59-1

cena: 758.00 zł

cena promocyjna: 530.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

W tym sezonie bardzo cenione są ubrania inspirowane koronką, gipiurą czy rękodziełem. Dlatego stworzyliśmy sukienkę, która idealnie wpisuje się w obecne trendy.
Wierzchnia warstwa sukienki Milagro jest wykonana z pięknej i miękkiej gipiury w kolorze ciemnej zieleni. Podszewka natomiast jest w kolorze czarnym. Połączenie tych dwóch warstw daje niepowtarzany efekt nadający całości charakteru i zadziorności. Rękawy o długości 3/4 wykonane są bez podszewki nadając sukience lekkości. Pionowe wzory wykonane z gipiury optycznie wyszczuplają i wydłużają sylwetkę. Czarne kryształki umieszczone w przedniej części sprawią, że sukienka będzie się dyskretnie mienić w świetle. Sukienka zapinana jest z tyłu na kryty zamek błyskawiczny.
Wiemy, że dodatki są zwieńczeniem całego looku, dlatego w komplecie dodaliśmy aksamitny choker w czarnym kolorze, który jest absolutnym hitem tego sezonu.
Sukienka Milagro to idealna propozycja na wieczorne wyjścia oraz uroczyste kolacje. Wystarczy, że dobierzesz do niej czarne szpilki i kopertówkę i olśniewająca kreacja gotowa.

Rozmiary363840424446
Długość całkowita (od ramienia)9999100102104106
Biust909498102108112
Talia8084889296101
Biodra9498100104106110
Długość rękawa535353535353

wiskoza 61%, poliamid 39%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobrane
15.00 zł 19.00 zł
9.90 zł

Paczka w ruchu
9.00 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!