Wieczorowa suknia koronkowa Potis & Verso SEQUINES

Marka: Potis&Verso

Kod produktu: 321S-J9-1-91-1

cena: 1 199.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Łączenia tkanin są nadal w modzie - nietuzinkowe połączenie koronki i tiulu zachwyca w wieczorowej sukni SEQUINES od Potis&Verso. Podszewka sukienki wykonana jest z szarego zwiewnego tiulu, który widoczny jest poprzez rozcięcia w sukience. Długość maxi podkreśla jej szyk i klasę. Rękawy o długości 3/4 wykonane z koronki subtelnie prezentują ciało. Talia uwidoczniona jest za pomocą szarej tasiemki, która pojawia się także jako ozdoba dekoltu. Całość materiału zachowana jest w kolorze szaro-srebrzystym.
Suknia SEQUINES będzie idealnym wyborem na uroczyste bale i przyjęcia.

Rozmiary384042444648
Długość całkowita (od ramienia)150150151151152154
Biust9296100104108114
Talia768084889299
Biodra98102106110114120
Długość rękawa414141414141

 

Skład: poliester 100%

Podszewka: poliester 100%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobranie
15.00 zł 19.00 zł
9.90 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!