L’AF

Zwiewna sukienka L'AF LONDA

Kod produktu: 380L-J6-1-47-1

cena: 559.00 zł

cena promocyjna: 439.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Elegancka sukienka w kolorze czerwonego wina. Sukienka ma prosty, przylegający fason. "Narzutka" sukienki wykonana została z delikatnego i zwiewnego materiału, który podkreśla wyjątkowy, kobiecy charakter kreacji. Talię podkreśla odcięcie ozdobione cekinowym pasem. Sukienka ma klasyczny, półokrągły dekolt. Zapinana na plecach na kryty zamek błyskawiczny. W dole krótki rozporek podkreślający nogi. Sukienka wspaniale sprawdzi się w stylizacjach typowo wieczorowych ale i na ważniejsze okazje.

 

Rozmiary36384042444648
Długość całkowita (od ramienia)98100100101103105107
Biust88909498100104108
Talia70747882869098
Biodra889498102106110114
Długość rękawa23232424252627

poliester  60%, wiskoza 40%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobrane
15.00 zł 19.00 zł
9.00 zł

Paczka w ruchu
9.00 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!