Koralowa sukienka z narzutką L'AF CRYSTAL

Marka: L’AF

Kod produktu: 35GL-W7-1-43-1

cena: 548.00 zł

cena promocyjna: 274.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Efektowna sukienka koronkowa z szyfonową narzutką. Model ma prosty dopasowany fason, który sprawdzi się w wielu stylizacjach wieczorowych oraz na ważniejsze okazje. Sukienka to najbardziej zmysłowy element w Twojej garderobie. Nic tak nie podkreśli urody i piękna jak świetnie dobrana sukienka. Wysokiej jakości połączenie tkanin, z których wykonano sukienkę, zapewni Ci świetny wygląd w każdej sytuacji. Model nie wymaga wielu dodatków - wystarczą wysokie szpilki lub sandałki i delikatna biżuteria.

Sukienka jest sprawdzoną propozycją na kolację we dwoje lub przyjęcie w większym gronie. Sukienka zapinana jest na plecach na kryty zamek błyskawiczny, w dole krótki rozporek. Wykończona jest od spodu podszewką zapewniającą komfort użytkowania.

Modelka na zdjęciu ma 180 cm wzrostu i prezentuje produkt w rozmiarze 36.

 

Rozmiary3638404244
Długość całkowita93949598100
Biust889296102104
Talia7478849092
Biodra929498104108
Długość narzutki107108109111112

 

poliester 80%, bawełna 15%, elastan 5%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobrane
15.00 zł 19.00 zł
9.90 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!