L’AF

Koronkowa sukienka L'AF QUAZ

Kod produktu: 31NL-J7-1-91-1

cena: 668.00 zł

cena promocyjna: 339.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Nie sposób nie zakochać się w tej misternej koronce, z której uszyta została sukienka QUAZ! Zjawiskowa, a zarazem prosta i skromna sukienka QUAZ będzie Twoim ulubionym modelem w sezonie jesiennym. Bez względu na Twój typ urody oraz kształt sylwetki, poczujesz się w niej wyjątkowo i niewiarygodnie kobieco.

QUAZ to przepiękna, dopasowana sukienka z długim rękawem, wykonana z bardzo efektownej koronki, w kwiatowe wzory. QUAZ posiada delikatną podszewkę w kolorze sukienki: miłą w dotyku i delikatnie otulającą ciało. Sukienka jest połączeniem prawdziwej klasyki w odświeżonym wydaniu – koronka i gipiura, jak nigdy dotąd, pojawia się w kolekcjach najbardziej znanych marek, także w najnowszej kolekcji L’AF. Transparentne, lekkie jak mgła rękawy, nadają lekkości sylwetce , a dopasowany krój szalenie podkreśla sylwetkę. Sukienka zapinana jest na plecach na kryty zamek błyskawiczny. QUAZ to kobiecość, emocje i pasja – efekt WOW gwarantowany!

Do czego pasuje? Sukienka QUAZ swoją klasyczną formą oraz wysokiej jakości wykończeniem jest modelem niezbędnym na specjalne okazję podczas, których wszystkie chcemy wyglądać wyjątkowo i elegancko. Sukienkę możesz łączyć w zależności od okazji ze wszystkimi ulubionymi dodatkami. Akcesoria i beżowy płaszcz do kolan to fantastyczne i ponadczasowe wykończenie stylizacji z QUAZ w roli głównej.

Modelka na zdjęciu ma 175 cm wzrostu i prezentuje produkt w rozmiarze 42.

Rozmiary3638404244464850
Długość całkowita (od ramienia)90929698100101104106
Biust909296100106110120124
Talia8284869096100106112
Biodra96100104108112118124130
Długość rękawa (od ramienia)6262626262626262

poliester 83%, nylon 12%, elastan 5%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobrane
15.00 zł 19.00 zł
9.90 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!