L’Ame de Femme

    Sukienka w kolorze fuksji L'AF LINDA

    Kod produktu: 36GL-W7-3-65-1

    cena: 529.00 zł

    Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    Piękna dwuwarstwowa sukienka z ozdobnymi kryształkami w talii. Model wykonany została ze zwiewnej, lekkiej tkaniny, która sprawdzi się w letnich stylizacjach. Mimo zakrytego fasonu, wierzchnia warstwa sukienki wspaniale podkreśla górne partie figury. Kreacja jest idealną propozycją na ważniejsze okazje i wieczorne wyjścia. Sukienka to esencja delikatności i kobiecości. Sukienka doda Ci pewności siebie i sprawi, że poczujesz się niezwykle wyjątkowo. Sukienka zapinana jest z tyłu na kryty zamek błyskawiczny. W dole rozporek eksponujący zgrabne nogi.

    Podana tabela zawiera wymiary ubrań mierzonych na płasko.

    Rozmiary34363840424446
    Długość całkowita (od ramienia)989999100101102103
    Biust86909498102106110
    Talia70747882869094
    Biodra96100104108112116120
    Długość rękawa49505050515254

    poliester 60%, wiskoza 40%

    DARMOWA WYSYŁKA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 200 zł
    PrzedpłataPobrane
    15zł19zł
    13zł15zł
    9zł-
    0zł-