L’Ame de Femme

    Sukienka w kolorze fuksji L'AF LINDA

    Kod produktu: 36GL-W7-3-65-1

    cena: 529.00 zł

      Informacje o produkcie

      Piękna dwuwarstwowa sukienka z ozdobnymi kryształkami w talii. Model wykonany została ze zwiewnej, lekkiej tkaniny, która sprawdzi się w letnich stylizacjach. Mimo zakrytego fasonu, wierzchnia warstwa sukienki wspaniale podkreśla górne partie figury. Kreacja jest idealną propozycją na ważniejsze okazje i wieczorne wyjścia. Sukienka to esencja delikatności i kobiecości. Sukienka doda Ci pewności siebie i sprawi, że poczujesz się niezwykle wyjątkowo. Sukienka zapinana jest z tyłu na kryty zamek błyskawiczny. W dole rozporek eksponujący zgrabne nogi.

      Skład: terylen: 100%

      Podana tabela zawiera wymiary ubrań mierzonych na płasko.

      Rozmiary34363840424446
      Długość całkowita (od ramienia)989999100101102103
      Biust86909498102106110
      Talia70747882869094
      Biodra96100104108112116120
      Długość rękawa49505050515254