L’AF

Sukienka w kolorze fuksji L'AF LINDA

Kod produktu: 36GL-W7-3-65-1

cena: 529.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Piękna dwuwarstwowa sukienka z ozdobnymi kryształkami w talii. Model wykonany została ze zwiewnej, lekkiej tkaniny, która sprawdzi się w letnich stylizacjach. Mimo zakrytego fasonu, wierzchnia warstwa sukienki wspaniale podkreśla górne partie figury. Kreacja jest idealną propozycją na ważniejsze okazje i wieczorne wyjścia. Sukienka to esencja delikatności i kobiecości. Sukienka doda Ci pewności siebie i sprawi, że poczujesz się niezwykle wyjątkowo. Sukienka zapinana jest z tyłu na kryty zamek błyskawiczny. W dole rozporek eksponujący zgrabne nogi.

Podana tabela zawiera wymiary ubrań mierzonych na płasko.

Rozmiary34363840424446
Długość całkowita (od ramienia)989999100101102103
Biust86909498102106110
Talia70747882869094
Biodra96100104108112116120
Długość rękawa49505050515254

 

poliester 60%, wiskoza 40%

DARMOWA WYSYŁKA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 200 zł
PrzedpłataPobrane
15.00 zł 19.00 zł
9.00 zł

Paczka w ruchu
9.00 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł