Sukienka w kwiatowy wzór L'AF ADALIN

Marka: L’AF

Kod produktu: 377L-J5-1-96-1

cena: 669.00 zł

cena promocyjna: 198.00 zł

Dodatkowe -20% na modele z outletu. Wpisz kod: OUTLET_20. Akcja kończy się za 0 : 0 : 0 : 0

    Elegancka sukienka na krótki rękaw z kwiatowym motywem. Sukienka o prostej, lekko trapezowej formie, została uszyta z delikatnie błyszczącego materiału. Sukienka wykończona jest pod spodem podszewką, która dzięki domieszce elastanu zapewnia komfort użytkowania. Dzięki zaszewkom dopasowującym raz bocznym panelom sukienka podkreśla sylwetkę i ją wysmukla. Klasyczny półokrągły dekolt. Sukienka zapinana jest z boku na kryty zamek błyskawiczny oraz ozdobny guzik na plecach. Kreacja jest świetnym rozwiązaniem na wyjątkowe okazje oraz jako element codziennej stylizacji.

    Modelka na zdjęciu ma 176 cm wzrostu i prezentuje produkt w rozmiarze 36.

    Rozmiary36384042444648
    Długość całkowita (od ramienia)9999101103105108110
    Biust9296100102108112118
    Talia8286909298105109
    Biodra9296100104110114120
    Długość rękawa1212.51313.5141516

    wiskoza 100%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobranie
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!