Sukienka z zakardowej tkaniny BAJONA

Marka: Potis&Verso

Kod produktu: 332H-W6-1-96-1

cena: 588.00 zł

cena promocyjna: 148.00 zł

    Sukienka z krótkim rękawem z żakardowej tkaniny ozdobiona z przodu aplikacją z kryształów. Dekolt w kształcie litery "V" podkreśla szyję i optycznie wysmukla sylwetkę. Sukienka posiada podszewkę, która zapewnia komfort użytkowania. Model zapinany jest z tyłu na zamek błyskawiczny. Sukienka jest idealną propozycją na specjalne okazje. Graficzny wzór na tkaninie przyciąga uwagę i sprawia, że sukienka nabiera niepowtarzalnego charakteru.

    Modelka na zdjęciu ma 180 cm wzrostu i prezentuje produkt w rozmiarze 38.

    Rozmiary4042444648
    Długość całkowita (od ramienia)9698101102103
    Biust98102106112118
    Talia909498102108
    Biodra104108114118124
    Długość rękawa2425252626

     

    poliester 45%, wiskoza 27%, poliamid 20%, elastan 8%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobrane
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!