Suknia z trójwymiarowej tkaniny Potis & Verso TRINETTE

Marka: Potis&Verso

Kod produktu: 313R-J9-1-29-1

cena: 729.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Głęboko granatowa sukienka Trinette to bardzo kobiecy model, przepięknie podkreślający atuty sylwetki.

Trójwymiarowa w odbiorze suknia, z aplikowanych elementów florystycznych na siatce. Subtelna, rozkloszowana falbana na dole podkreśla jej kobiecość, a dekolt w serek z tyłu to mi łe zaskoczenie przy zabudowanym przodzie. Suknia ma prosty fason, delikatnie taliowany, przez co klientka poczuje sie w niej bardzo komfortowo. Sukienka uszyta jest z dwóch warstw. Bazową warstwę dolną stanowi mocna podszewka, a na jej wierzchu znajduje się delikatna, prześwitująca warstwa dekoracyjna z tkaniny w trójwymiarową aplikacje. Wyszyte na niej piękne kwiatowe ornamenty są olśniewającą ozdobą całej kreacji. Wydatny rozmiar tych oryginalnych wzorów sprawia, że są wyraźnie widoczne i nadadzą Twojemu wizerunkowi pewności.

Sukienka posiada na górze łagodny dekolt układający się w łuk. Subtelne, krótkie rękawki wykonane są jedynie z wierzchniej, ozdobnej warstwy, dzięki czemu stanowią delikatne dopełnienie całości. Trinette wykończona jest na wysokości kolan dużą i niezwykle kobiecą falbaną.

Rozmiary36384042444648
Długość całkowita (od ramienia)102103103105108109111
Biust9094102106110114120
Talia8084889296100104
Biodra909498102106110114
Długość rękawa27272727272727

Skład: poliester 100%

Podszewka: poliester 96%, elastan 4%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobranie
15.00 zł 19.00 zł
9.90 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!