Wielokolorowa sukienka Potis & Verso RAINBOW

Marka: Potis&Verso

Kod produktu: 323S-WT-1-64-1

cena: 799.00 zł

cena promocyjna: 399.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    To niemal pewne, że sukienka RAINBOW od Potis & Verso zarazi Cię letnim optymizmem! Obok tak barwnej kreacji nie sposób przejść obojętnie. Sprawdzi się idealnie zarówno na letnie rodzinne spotkania, jak i te bardziej formalne okazje.
     

    Wielokolorowa góra, stopniowo przechodzi w odcienie pudrowego różu. Model ma prosty fason z półokrągłym dekoltem i krótkimi rękawkami. Dopełnieniem sukienki jest ozdobna wstążka, dzięki, której podkreślisz talię i nadasz sylwetce odpowiednich proporcji.

    Rozmiary38404244464850
    Długość całkowita (od ramienia)99102104106108110111
    Biust97101105109113119125
    Talia101105109113117124130
    Biodra107111115119123129135
    Długość rękawa11111112121212

    Skład: poliester 100%
    Podszewka: wiskoza 100%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobranie
    0.00 zł 0.00 zł
    0.00 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!