Zwiewna sukienka z rozcięciami po bokach Potis & Verso DATURA

Marka: Potis&Verso

Kod produktu: 352S-WA-1-68-1

cena: 789.00 zł

Dodatkowe -30% na ostatnie rozmiary. Wpisz kod ROZMIARY30. Akcja kończy się za 0 : 0 : 0 : 0

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Elegancka sukienka ze zwiewnej tkaniny z rozcięciami po bokach w różowym kolorze. Składają się na nią dwie warstwy: zewnętrzna ze zwiewnego szyfonu o lekko rozszerzanym kroju oraz wewnętrzna satynowa o podobnym fasonie. Półokrągły dekolt sukienki oraz boki ozdobione zostały błyszczącymi kryształkami Swarovskiego. Model ma prosty i klasyczny krój. Lekkie i półprzezroczyste rękawy sprawiają, że sukienka jest bardzo kobieca.
Wspaniale sprawdzi się w stylizacjach wieczorowych oraz dziennych.

Rozmiary38404244464850
Długość całkowita104106108109112115116
Biust9599103107111117123
Talia98102106110114118122
Biodra104108112116120124128
Długość rękawa26262727282930

skład zewnętrznej warstwy: poliester 100%; skład wewnętrznej warstwy: acetat 58%, poliester 22%, wiskoza 20%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobranie
15.00 zł 19.00 zł
9.90 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!