Wizytowa sukienka z plisowaną falbaną Potis & Verso BASTET

Marka: Potis&Verso

Kod produktu: 366R-W9-1-62-1

cena: 499.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

Ta ozdobna kreacja nie potrzebuje dodatkowej oprawy w postaci biżuterii. Wystarczy, że przyozdobisz ją swoim uśmiechem!

Przedstawiamy sukienkę BASTET od Potis & Verso, w której prosty, przylegający do ciała fason spotyka się z dekoracyjnym zdobieniem. Uniwersalny krój sukienki wieńczy u dołu efektowna listwa z perełkami i kryształkami oraz plisowana falbanka. Kreacja ma trójkątny dekolt i takie samo wycięcie z tyłu oraz krótkie rękawy przykrywające jedynie szczyty ramion. Na plecach jest kryty zamek błyskawiczny, a wewnątrz praktyczna podszewka.

Rozmiary36384042444648
Długość całkowita (od ramienia)98100101104108110115
Biust889296100104108114
Talia8286909498102109
Biodra9498102106110114120
Długość rękawa991010101111

 

Skład: poliester 100%

Podszewka: poliester 100%

Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
PrzedpłataPobrane
0.00 zł 0.00 zł
0.00 zł

Odbiór osobisty
0.00 zł

Twoja opinia o produkcie

Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!