Żakiet w kratę Potis & Verso PAZA

Marka: Potis&Verso

Kod produktu: 623A-J9-1-19-1

cena: 749.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    Szarości – jeśli chodzi o garderobę, kolorystyka taka będzie dobrym wyborem nie tylko jesienią.
    A co powiesz na żakiet w tym odcieniu z oryginalnym wzorem w kratę?

    Fason marynarki Paza dzięki długim rękawom optycznie wysmukla figurę. Symetrycznie rozstawione przecinające się linie tworzą nieszablonowy kraciasty wzór. Przednie kieszenie umożliwiają przechowywanie telefonu komórkowego bądź długopisu. Do żakietu pasują nie tylko eleganckie koszule, ale również mniej formalne bluzki w nietuzinkowe wzory w odważnych kolorach. Total look osiągniesz, dobierając spodnie z tej samej kolekcji. Model od Potis & Verso będzie pasował do biura, na spacer w chłodniejszy dzień czy wystawne przyjęcie rodzinne.

    Rozmiary363840424446
    Długość całkowita (od ramienia)606062646666
    Biust9599103107111115
    Talia8387919599104
    Biodra98102106110114118
    Długość rękawa646464656465

     

    Skład: poliester 78%, wiskoza 21%, elastan 1%

    Podszewka: poliester 96%, elastan 4%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobrane
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!

    Kup cały look

    Potis&Verso

    Klasyczne spodnie w kratę Potis & Verso PAZA

    Kod produktu: 5539-J9-1-19-1

    cena: 499.00 zł

    zobacz produkt

    Potis&Verso

    Żakiet w kratę Potis & Verso PAZA

    Kod produktu: 623A-J9-1-19-1

    cena: 749.00 zł

    zobacz produkt

    Potis&Verso

    Ołówkowa spódnica Potis & Verso PAZA

    Kod produktu: 7806-J9-1-19-1

    cena: 429.00 zł

    zobacz produkt

    W zestawie taniej! Cena przy zakupie całości zestawu:

    Oszczędzasz:   167.70 zł

    1 677.00 zł      1 509.30 zł

    Kup cały look

    Potis&Verso

    Żakiet w kratę Potis & Verso PAZA

    Kod produktu: 623A-J9-1-19-1

    cena: 749.00 zł

    zobacz produkt

    Potis&Verso

    Ołówkowa spódnica Potis & Verso PAZA

    Kod produktu: 7806-J9-1-19-1

    cena: 429.00 zł

    zobacz produkt

    W zestawie taniej! Cena przy zakupie całości zestawu:

    Oszczędzasz:   117.80 zł

    1 178.00 zł      1 060.20 zł

    Kup cały look

    Potis&Verso

    Klasyczne spodnie w kratę Potis & Verso PAZA

    Kod produktu: 5539-J9-1-19-1

    cena: 499.00 zł

    zobacz produkt

    Potis&Verso

    Żakiet w kratę Potis & Verso PAZA

    Kod produktu: 623A-J9-1-19-1

    cena: 749.00 zł

    zobacz produkt

    W zestawie taniej! Cena przy zakupie całości zestawu:

    Oszczędzasz:   124.80 zł

    1 248.00 zł      1 123.20 zł