Potis&Verso

Casualowa sukienka we wzory Potis & Verso MANI

Kod produktu: 318K-W7-3-54-1

cena: 538.00 zł

cena promocyjna: 219.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    Dziewczęca sukienka z falbaną. Model wykonano z delikatnej i przyjemnej w dotyku tkaniny wiskozowej z dodatkiem elastanu. Sukienka ma luźny i przewiewny krój. Odcięcie na linii bioder tworzy dolną falbanę, która wspaniale podkreśla nogi i nadaje romantycznego wyglądu całej stylizacji. W sukience poczujesz się dziewczęco i niezobowiązująco. Niezwykle modny abstrakcyjny print w soczystych kolorach eksponuje letni styl modelu. Sukienka świetnie wygląda zarówno w połączeniu z płaskimi baletkami jak i sandałkami na obcasie.



    Rozmiary363840424446
    Długość całkowita9697979899100
    Biust8286909498102
    Talia788286909498
    Biodra98100102104106108
    Długość rękawa171718181920

    poliester 83%, modal 10%, elastan 7%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobrane
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!