Sukienka dzianinowa Potis & Verso ANABEL

Marka: Potis&Verso

Kod produktu: 325I-J6-1-29-1

cena: 498.00 zł

cena promocyjna: 149.00 zł

    Granatowa sukienka z dzianinowej tkaniny o prostym kroju i rękawach o długości 3/4. Połączenie dwóch tkanin o różnorodnych strukturach podkreśla niepowtarzalny charakter modelu. Sukienka ozdobiona jest na przodzie kontrastującymi przeszyciami. To klasyczna propozycja na co dzień jak i jako strój biurowy. Sukienka posiada zaszewki modelujące i jest zapinana na plecach na kryty zamek błyskawiczny.

    Modelka na zdjęciu ma 180 cm wzrostu i prezentuje produkt w rozmiarze 36.

    Rozmiary3436384042444648
    Długość całkowita (od ramienia)96979898102103106108
    Biust86909498102106108114
    Talia767882889296100108
    Biodra909294101108110116120
    Długość rękawa4849494949505051

     

    poliester 65%, wiskoza 30%, elastan 5%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobranie
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!