Potis&Verso

Sukienka koszulowa Potis & Verso SA GAVILAN

Kod produktu: 392N-W9-2-81-1

cena: 498.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    Sukienka koszulowa to znakomita propozycja przez cały rok. Prezentujemy dziś model, który zarówno swoim fasonem wpisuje się w najbardziej aktualne trendy modowe! Strój ma długość sięgającą za kolana i został wykonany ze zwiewnego szyfonu. Ma prosty krój z długimi rękawami oraz z półokrągłym dekoltem, który zdobi dekoracyjny guzik. Dodatkowo na froncie znajduje się kryta listwa z guzikami. W komplecie jest pasek, dzięki któremu podkreślisz talię. Jeśli jednak wolisz swobodniejsze stylizacje, możesz także zrezygnować z paska – tunika będzie się prezentować równie efektownie. Po wewnętrznej stronie znajduje się elastyczna podszewka.

    Rozmiary36384042444648
    Długość całkowita (od ramienia)9899100102103105106
    Biust103106110114119124130
    Talia103105110114119124131
    Biodra105107112115120125132
    Długość rękawa62626363636362

    Materiał wierzchni: poliester 60%, wiskoza 40%

    Podszewka: poliester 96%, elastan 4%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobrane
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Paczka w ruchu
    9.00 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!