Sukienka z błyszczącej tkaniny HAGA

Marka: Potis&Verso

Kod produktu: 346I-J6-1-29-1

cena: 698.00 zł

cena promocyjna: 199.00 zł

    Efektowna dopasowana sukienka wieczorowa z rękawem 3/4. Model został wykonany z przyjemniej w dotyku wysoko gatunkowej błyszczącej tkaniny w granatowo - czarnym kolorze. Aplikacje z koralików i piór na ramionach nadają jej oryginalnego wyglądu, a rozporek z tyłu podkreśla nogi. Sukienka zapinana jest z tyłu na kryty zamek błyskawiczny. Model posiada podszewkę, dzięki której sukienka idealnie dopasowuje się do sylwetki. Sukienka sprawdzi się podczas wieczornych wyjść, nie wymaga dodatków.

    Modelka na zdjęciu ma 180 cm wzrostu i prezentuje produkt w rozmiarze 36.

     

    Rozmiary36384042444648
    Długość całkowita (od ramienia)989898100104106108
    Biust889498102106112118
    Talia747882869096102
    Biodra9498102106110116120
    Długość rękawa51515252525454

    poliester 46%, bawełna 47%, poliamid 7%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobranie
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!