Płaszcz ze stójką MHO Rino & Pelle

Marka: Rino & Pelle

Kod produktu: W805-WA-1-13-1

cena: 699.00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa

    W kobiecej szafie nie powinno zabraknąć klasycznych propozycji, które w zależności od doboru dodatków pozwolą stworzyć stylizacje na różne okazje. Takim elementem garderoby jest zdecydowanie płaszcz w stonowanym kolorze o bezpiecznej długości przed kolano.

    Płaszcz Miho od Rino & Pelle to klasyczna propozycja na wiosnę i jesień. Stonowany beżowy kolor pasował będzie niemal do każdej stylizacji, zarówno w stylu eleganckim, jak i casualowym. Ten model ma prosty fason, który można nosić luźno lub podkreślić talię dołączonym paskiem wykonanym z imitacji skóry naturalnej. Rękawy ozdobione zostały tym samym pasującym motywem. Płaszcz posiada kołnierz stójkę zapinany na guzik, dlatego sprawdzi się również w bardzo wietrzne dni. Zapinany jest na kryte guziki z przodu, a po bokach ma wygodne wsuwane kieszenie. Dodatkowo wewnątrz znajduje się podszewka w intensywnie żółtym kolorze, która zapewnia komfort noszenia oraz dodaje niesamowitego charakteru tej klasycznej propozycji.

    Ten płaszcz z powodzeniem założysz zarówno do casualowej stylizacji z dżinsami i wygodnymi sportowymi trampkami, jednak w zestawieniu z jasnymi cygaretkami będzie wyglądał bardzo szykownie i elegancko.

    Rozmiary3840424446
    Długość całkowita (od ramienia)95969799100
    Biust102106110114118
    Talia98102106110114
    Biodra110114118122126
    Długość rękawa6060606060

     

    skład: nylon 72%, bawełna 28%; podszewka: poliester 100%

    Otrzymasz darmową wysyłkę jeśli łączna wartość zakupów będzie wynosić minimum 200 złotych
    PrzedpłataPobranie
    15.00 zł 19.00 zł
    9.90 zł

    Odbiór osobisty
    0.00 zł

    Twoja opinia o produkcie

    Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!